asfasdf ×

NázorObčana.sk

Natália Poklonskaja: „Nezmyslené činy nášho nepriateľa zničia ho samotného“

 Aktuality

Ukrajinské politické a armádne vedenie popiera svoju účasť na príprave teroristických útokov na Kryme. Prokurátorka Krymu Natália Poklonskaja to vysvetlila zbabelosťou a falošnosťou celého vrcholu ľadovca v Kyjeve.

14 August
2016 19:23:11

 

Foto: Facebook

„To všetko zodpovedá súčasnej zločineckej tvári ukrajinského vedenia. Ešte úplne na začiatku, keď sa chopili moci prostredníctvom štátneho prevratu, ukázali svoju tvár. V súčasnosti iba potvrdzujú, akí sú zbabelci. Nestačí im odvaha, aby sa priznali k tomu, čo vlastne spáchali. Najprv potajomky pripravili a uskutočnili rôzne špinavosti a teraz to zbabelo popierajú,“ prízvukovala Poklonskaja.

 „Zdôrazňujem však, že je to tvar súčasného vedenia krajiny, ale v žiadnom prípade nie ukrajinského ľudu, ktorý týchto zbabelcov neznáša a už nepovažuje ich za svojich vodcov či  vedúcich predstaviteľov. A títo pani sa boja ľudí – a správne sa boja, pretože ľudia sa nedajú oklamať. Ľudia sú síce trpezliví, ale ich trpezlivosť nebude večná a voľakedy im určite  dôjde,“ podčiarkla krymská prokurátorka.

„Žiaden národ nepotrebuje teroristov vo vedení krajiny. Tak ako nepotrebuje vedúcich predstaviteľov – vrahov a zločincov, ktorí zabíjajú vlastných občanov. Zabíjajú vlastných ľudí na juhovýchode a sú pripravení zabíjať aj našich ľudí, ako aj občanov Ukrajiny – tu ,u nás na Kryme. Obyčajní ľudia z Ukrajiny oddychujú u nás, na Kryme, majú radosť z toho, že je tu pokoj, mier a poriadok,“ podčiarkla.

„Ubezpečujeme všetkých, že u nás, na Kryme, panuje mier a poriadok a ochránime ho za každú cenu. Chránime a bránime našu vlasť a aj naďalej ju budeme brániť a chrániť. Nepriateľ sa sem nedostane. Hociktoré pokusy o destabilizáciu situácie na Kryme sa stanú osudnými chybami pre ich iniciátorov. Nezmyselné činy nášho nepriateľa zničia ho samotného,“ zdôraznila Poklonskaja.

„Voči každej osobe, ktorá spácha strašný zločin, použijeme tie najtvrdšie a najprísnejšie opatrenia. Osoba, ktorá bude pripravovať teroristický čin, bude ihneď zatknutá,“ zdôraznila krymská prokurátorka Natália Poklonskaja. 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1206x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1169x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1054x 👤eugenius

Sýrsky blázinec: Rusi bránia Kurdov pred Turkami, Kurdi útočia na Rusov. Bude im lepšie, ak sa Rusi na to vykašlú, odídu a ponechajú Kurdov Turkom?

 

Ako je známe, spoločné turecko-ruské hliadky v Sýrii začali svoju činnosť 1. novembra. Majú za úlohu...

📅10.11.2019 0 1923x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,