asfasdf ×

NázorObčana.sk

Natália Poklonskaja: „Nezmyslené činy nášho nepriateľa zničia ho samotného“

 Aktuality

Ukrajinské politické a armádne vedenie popiera svoju účasť na príprave teroristických útokov na Kryme. Prokurátorka Krymu Natália Poklonskaja to vysvetlila zbabelosťou a falošnosťou celého vrcholu ľadovca v Kyjeve.

14 August
2016 19:23:11

 

Foto: Facebook

„To všetko zodpovedá súčasnej zločineckej tvári ukrajinského vedenia. Ešte úplne na začiatku, keď sa chopili moci prostredníctvom štátneho prevratu, ukázali svoju tvár. V súčasnosti iba potvrdzujú, akí sú zbabelci. Nestačí im odvaha, aby sa priznali k tomu, čo vlastne spáchali. Najprv potajomky pripravili a uskutočnili rôzne špinavosti a teraz to zbabelo popierajú,“ prízvukovala Poklonskaja.

 „Zdôrazňujem však, že je to tvar súčasného vedenia krajiny, ale v žiadnom prípade nie ukrajinského ľudu, ktorý týchto zbabelcov neznáša a už nepovažuje ich za svojich vodcov či  vedúcich predstaviteľov. A títo pani sa boja ľudí – a správne sa boja, pretože ľudia sa nedajú oklamať. Ľudia sú síce trpezliví, ale ich trpezlivosť nebude večná a voľakedy im určite  dôjde,“ podčiarkla krymská prokurátorka.

„Žiaden národ nepotrebuje teroristov vo vedení krajiny. Tak ako nepotrebuje vedúcich predstaviteľov – vrahov a zločincov, ktorí zabíjajú vlastných občanov. Zabíjajú vlastných ľudí na juhovýchode a sú pripravení zabíjať aj našich ľudí, ako aj občanov Ukrajiny – tu ,u nás na Kryme. Obyčajní ľudia z Ukrajiny oddychujú u nás, na Kryme, majú radosť z toho, že je tu pokoj, mier a poriadok,“ podčiarkla.

„Ubezpečujeme všetkých, že u nás, na Kryme, panuje mier a poriadok a ochránime ho za každú cenu. Chránime a bránime našu vlasť a aj naďalej ju budeme brániť a chrániť. Nepriateľ sa sem nedostane. Hociktoré pokusy o destabilizáciu situácie na Kryme sa stanú osudnými chybami pre ich iniciátorov. Nezmyselné činy nášho nepriateľa zničia ho samotného,“ zdôraznila Poklonskaja.

„Voči každej osobe, ktorá spácha strašný zločin, použijeme tie najtvrdšie a najprísnejšie opatrenia. Osoba, ktorá bude pripravovať teroristický čin, bude ihneď zatknutá,“ zdôraznila krymská prokurátorka Natália Poklonskaja. 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 546x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 475x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 709x 👤eugenius

Kyjev chce do NATO. Odteraz to bude maž uvedené v Ústave Ukrajiny

 

Ukrajinský parlament spečatil snahu o členstvo krajiny v EÚ a NATO. Najvyššia rada Ukrajiny schválila p...

📅11.02.2019 0 985x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,