asfasdf ×

NázorObčana.sk

The Daily Mirror predpovedá, že v r. 2018 prokurátorka Krymu Natália Poklonskaja bude na čele hlavných kandidátov počas prezidentských volieb v Rusku

 Aktuality

The Daily Mirror informuje o tom, že Natália Poklonskaja sa teší obrovskej popularite nielen doma, ale aj v zahraničí. Uvádza, že mieni sa zúčastniť na prezidentských voľbách v Rusku v r. 2018. The Daily Mirror ju považuje za „horúcu kandidátku“.

28 August
2016 18:51:03

 

Foto: Facebook


The Daily Mirror pripomína, že aj vplyvný časopis Forbes ju zaradil do zoznamu najvplyvnejších politikov v Rusku a predpovedá jej úspešnú kariéru vo funkcii prezidentky. Vo svojom článku Next Putin? 'Iron Princess of Crimea' who became manga sex symbol in Japan takes next step to Kremlin /Ďalší Putin? „Železná princezná Krymu“, ktorá sa stala animovaným sex-symbolom v Japonsku mieri do Kremľa/ novinárka Laura Connorová tvrdí, že šarmantná  prokurátorka Krymu sa môže stať druhým Putinom: nielen bude taká populárna a bude spovedať tú istú politiku, ako Vladimír Putin, ale môže nahradiť ruského prezidenta v jeho kresle /http://www.mirror.co.uk/news/world-news/next-putin-iron-princess-crimea-8713307/.


Veľmi populárny britský denník /založený v r. 1903/ uvádza, že 36-ročná krymská onedlho môže opustiť svoje miesto v Dolnej komore ruskej Štátnej dumy a zamieriť do Kremľa prostredníctvom „letenky“ od strany Jednotné Rusko, centristickej, proputinskej strany. Považuje ju za potenciálneho horúceho kandidáta prezidentských volieb v Rusku v r. 2018 a presne tak ju označuje aj vplyvný Forbes.

The Daily Mirror  pripomína tiež, že Poklonskaja sa stala prokurátorkou Krymu v r. 2014 – hneď po tom, čo sa vrátil do Ruska. Poukazuje na to, že ešte predtým v jednom zo svojich rozhovorov pre Hlas Ruska označila kyjevský režim za „čertov na zhorenisku“ a podčiarkla, že podporuje nezávislosť Krymu.

Britská novinárka prízvukuje, že Natália Poklonskaja získala obrovskú popularitu už hneď po svojom prvom televíznom rozhovore. Poukazuje na okolnosti tohto rozhovoru, po ktorom obľúbenosť krymskej prokurátorky vzletela hneď neuveriteľne vysoko. Ten prvý rozhovor zverejnila na YouTube japonská televízna spoločnosť, rozhovor bol v ruštine, preklad do japončiny vtedy ešte neurobili. Už v prvých minútach, kedy Poklonskaja ešte iba mlčky počúvala otázky novinárov, toto video si na YouTube pozrelo až 300 tisíc divákov!..

Laura Connorová pripomína, že sa odvtedy na sociálnych sieťach a na YouTube objavili tisíce animácií Natálii Poklonskej a najväčšej popularite sa jej „anime“ teší práve v Japonsku.

 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 484x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 657x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 526x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 774x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,