asfasdf ×

NázorObčana.sk

Luhanský novinár Gleb Bobrov: „Medzinárodný menový fond vyčlenil Kyjevu financie na to, aby Ukrajinci pokračovali v zabíjaní Rusov“

 Aktuality

„Vyčlenenie Medzinárodným menovým fondom ďalšej finančnej čiastky Kyjevu iba nabáda súčasný režim na to, aby pokračoval v bratovražednej vojne na Donbase,“ povedal to v rozhovore pre Luhanské informačné centrum novinár Gleb Bobrov.

16 September
2016 19:33:53

 

Foto: Facebook

Pripomenul, že Rada riaditeľov MMF aj napriek protestom Ruska, včera sa rozhodla o tom, že poskytne Kyjevu ďalšiu miliardu dolárov. „Takže MMF predsa dáva tie peniaze Kyjevu. Nikoho nezaujíma, koľko Kyjev je dlžný Rusku – 3,5 miliardy dolárov. A zasa dávajú Kyjevu  peniaze – a to aj napriek tomu, že úplne pobabral všetky reformy. V podobných prípadoch pre ostatných žiadateľov je to neprekonateľná prekážka a im MMF finančné prostriedky neposkytne. Kyjevu ich dáva s neuveriteľnou ľahkosťou a štedrosťou. Za pochodu prepisuje pravidla hry a veselo rozhadzuje peniaze,“ prízvukuje Bobrov.

„Vlastne, žiadne prekvapenie. Je to veď to isté, ako cirkusové prevraty Svetovej protidopingovej agentúry WADA, ktorá sa dokáže prezuť vo vzduchu a majstrovsky všetko premieša a zamaskuje. Zasa sa potvrdilo, že Západ neuznáva žiadne pravidla hry a dohody, ale iba vlastné záujmy. Jedným WADA povoľuje lyžicami sa napchávať s dopingom, ale iným zakáže aj vitamíny, pretože v tomto prípade vitamíny je doping!.. Veď to všetci vieme: keď Západ chce dosiahnuť svoje ciele, preňho sú aj všetky špinavé prostriedky dobré,“ zdôrazňuje luhanský novinár.

„Ale obyčajní ukrajinskí smrteľníci sa nemusia predčasne tešiť – vlastne nemajú, prečo. Tieto peniaze MMF ani neuvidia. Naopak, otázka je niekde inde: koľko desaťročí deti a vnuci týchto bežných Ukrajincov budú splácať doslova astronomické sumy - dlhy, ktoré narobí súčasná vláda?  Koľko desaťročí Ukrajina bude otrokom Medzinárodného menového fondu? Západ nedáva finančné prostriedky na rozvoj Ukrajiny, ktorú sám vlastnými rukami demontuje a ničí – vidíme to na vlastné oči. Západ dáva tieto peniaze Kyjevu preto, aby Ukrajinci pokračovali v zabíjaní Rusov,“ tvrdí Gleb Bobrov.

„Vojna na Ukrajine je to krvácajúca rana na tele Ruska. Berie tomuto hlavnému oponentovi Západu sily a prostriedky. Takto sa snažia oslabiť hlavného konkurenta Západu v boji o kontrolu v euroázijskom priestore,“ zdôraznil v závere svojho komentáru luhanský novinár a spisovateľ Gleb Bobrov.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(2 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1547x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2065x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1942x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1709x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,