asfasdf ×

NázorObčana.sk

Novinári zistili načo je Hillary „teória sprisahania“!

 Aktuality

Hillary Clintonová sa vo svojej predvolebnej kampani očividne spolieha na „podivnú teóriu sprisahania“, podľa ktorej Rusko kyberneticky útočí proti americkým voľbám, aby v nich zabezpečilo víťazstvo pre Donalda Trumpa.

16 September
2016 19:37:30

 

Foto: Facebook

Redaktor internetovej stránky Breitbart News Joel Pollak však uvádza, že Američania tomu veria čoraz menej a že nakoniec sa toto „sprisahanie“ môže otočiť úplne proti nej. „Na podporu tejto teórie niet nijakých dôkazov, rovnako tak neexistujú dôkazy, že americká verejnosť sa nechala kúpiť týmito obvineniami. Navyše, veľmi záhadný je fakt, že Clintonová vysiela k svojim stúpencom oznam o tom, že vo voľbách očakáva krach“, píše Pollak.

A teraz prichádzame k rozuzleniu. Hillary potrebuje konšpiračné teórie na realizáciu tzv. plánu „B“, ktorý sa spustí v prípade reálneho Trumpovho víťazstva. Pollak píše, že vôbec tu nejde o to, či Rusi zasahujú, či nezasahujú do amerických volieb, či niektorého kandidáta uprednostňujú, dôležité nie je ani to, či Moskva vôbec môže nejako ovplyvňovať americké voľby. Dôležité je len jedno – spochybniť samotné voľby, píše autor.   

„Nápad, že Rusi môžu byť nejako zamiešaní do amerických volieb zabezpečuje príhodnú zámienku na anulovanie výsledkov, ak to bude nevyhnutné“, poznamenáva Pollak a pokračuje, že na to stačí „vybudiť hystériu v rôznych médiách, spustiť právne procesy, mítingy a dokonca ústavnú krízu“.

Táto teória, podčiarkuje Joel Pollak, bude potom slúžiť záujmom Clintonovej dokonca aj v prípade jej porážky, pretože verná myšlienke „ruskej stopy“ bude môcť rozpútať novú kampaň – tentoraz na spochybnenie volieb. 

Podľa ria.ru, srspol.sk

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 478x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 652x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 521x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 770x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,