asfasdf ×

NázorObčana.sk

Valerij Pjakin o oslabovaní štátnej elity USA a o tom, prečo ruská pravoslávna cirkev neuznáva globálne riadenie

 Aktuality

Populárny ruský analytik Valerij Pjakin vo svojom tradičnom týždennom komentári, ako vždy sa venuje tým najpálčivejším udalostiam, ktoré sa odohrali v priebehu ostatných siedmych dní ako na vnútropolitickej, tak aj na medzinárodnej scéne.

22 September
2016 21:53:37

 

Foto: YouTube

Hovorí o kontrole štátnych úradov Ruska ako prostriedku na zabezpečenie štátnej bezpečnosti, o politických stranách počas ich prípravy pred parlamentnými voľbami, o tom, prečo sa Putin stretol so študentmi britskej elitnej školy Eton, o tom, prečo ruská pravoslávna cirkev nemôže /nechce/ pochopiť a uznať globálne riadenie, o oslabovaní americkej elity a iných otázkach.  

Na margo nečakanej kontroly v ruskej armáde a ministerstvách povedal, že sa nejednalo iba o celkovú kontrolu všetkých inštitúcií a otázka znárodnenia centrálnej banky je v tomto prípade na poslednom mieste „U nás ochotne používajú múdro znejúce výrazy, napriek tomu, že by sa tieto svoje slová nejako sa pokúsili spojiť so skutočnosťou. Jedným z podobných výrazov, ktoré s obľubou používajú naši takzvaní odborníci, je pojem hybridná vojna. Čo si vlastne pod tým pojmom hybridná vojna predstavujú, nik poriadne nevie, aj keď všetkým, ktorí poznajú Koncepciu  sociálnej bezpečnosti, je jasné, že sa jedná o vojnu na všetkých šiestich prioritách, ktoré sú popísané v Dostatočnej všeobecnej teórii riadenia,“ hovorí a vysvetľuje túto teóriu. 

Ďalej hovorí o nezhodách v postojoch známych ruských politológov a analytikov Fjdorova a Starikova a o situácii na ruskej vnútropolitickej scéne. Vysvetľuje, prečo sa ruský prezident stretol so študentmi Eton College. Porozprával o tom, že pokračuje preformátovanie sveta, keď centrum koncentrácie riadenie sa premiestňuje z Veľkej Británie do Číny. Tvrdí, že vlastne sa uskutočňuje prestavba celého sveta.

Ďalej vysvetľuje, prečo ruská pravoslávna cirkev nechce sa podriadiť globálnemu riadeniu. Pripomína epizódy z histórie ruskej cirkvi a ako sa zachovala v priebehu tých alebo iných historických udalostí. Podrobne sa zastavil na priebehu volebnej kampane Clintonovej a vysvetľuje, prečo je taká neúspešná.

Vysvetľuje, prečo Ukrajina predáva práva na obchodnú značku a technológie výroby sovietskeho  súperletadla An-225 Mrija. Poznamenáva, že Čína vykupuje Ukrajinu už dávnejšie. Vysvetľuje, čo tým sleduje. Venuje sa aj ďalším otázkam divákov.

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 389x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 393x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 639x 👤eugenius

Kyjev chce do NATO. Odteraz to bude maž uvedené v Ústave Ukrajiny

 

Ukrajinský parlament spečatil snahu o členstvo krajiny v EÚ a NATO. Najvyššia rada Ukrajiny schválila p...

📅11.02.2019 0 918x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,