asfasdf ×

NázorObčana.sk

Donald Trump pohrozil, že na dnešnú debatu s Hillary Clintonovou pozve bývalú milenku jej manžela Billa Clintona

 Aktuality

Donald Trump sa odhodlal na ďalší útok. Pohrozil, že na dnešnú debatu s Hillary Clintonovou pozve aj bývalú milenku jej manžela - Gennifer Flowersovú. Podobným spôsobom sa rozhodol odpovedať na útoky z volebného štábu Hillary Clintonovej.

26 September
2016 19:40:39

 

Foto: Facebook

Celá vec je v tom, že zasa Trumpa podrobil ostrej kritike miliardár Mark Cuban, ktorý sa taktiež pochválil tým, že volebný štáb Hillary Clintonovej pozval ho ako hosťa na dnešnú  televíznu debatu. Rozčúlený Donald Trump na Twitteri napísal, že na oplátku pozve na túto debatu bývalú milenku manžela Hillary Clintonovej – Billa Clintona. Zdôraznil, že mieni usadiť Gennifer Flowersovú v prvom rade.

Americké média pripomínajú, že je v tom aj ďalšia príčina nervozity Trumpa. Celá vec je v tom, že aj Cuban je jeho rivalom: prednedávnom uvádzal televízne šou, ktoré konkurovalo s programom Donalda Trumpa, avšak bolo oveľa menej populárne medzi divákmi.

Ozvala sa aj samotná Gennifer Flowersová. Na Twitteri, ako aj v rozhovore s novinármi potvrdila, že je ochotná zúčastniť sa na tejto debate. Novinári však zdôrazňujú, že zatiaľ nie je celkom jasné: bola Trumpová vyhrážka seriózna, alebo iba provokuje svoju súperku. Zatiaľ neboli žiadne informácie o tom, že Donald Trump naozaj pozval Gennifer Flowersovú na túto debatu s Clintonovou.

Americké média pripomínajú, že volebné štáby amerických prezidentských kandidátov dosť často používajú rovnaký trik: pozývajú hostí, ktorí vedia poriadne znepríjemniť život súperovi. Snažia sa takto zneistiť oponenta. Taktiež média pripomínajú, že ani samotný Donald Trump určite nie je svätec: tiež bol neverný svojej prvej manželke a jeho milenka neskôr sa stala jeho druhou manželkou.

„Hillary Clintonová mieni debatovať o problémoch, ktoré ovplyvňujú životy ľudí. Donald Trump však zvolil si inú cestu. Niet sa čomu čudovať,“ reagovala na Trumpové vyhrážky riaditeľka volebného štábu Clintonovej pre komunikácie s médiami Jennifer Palmieriová.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 569x 👤eugenius

Kyjev chce do NATO. Odteraz to bude maž uvedené v Ústave Ukrajiny

 

Ukrajinský parlament spečatil snahu o členstvo krajiny v EÚ a NATO. Najvyššia rada Ukrajiny schválila p...

📅11.02.2019 0 883x 👤eugenius

Nemci sa už nespoliehajú na políciu, vytvárajú oddiely domobrany, aby sa ubránili pred útočiacimi migrantmi

 

Nemecké média živo komentujú novinku. Primátor bavorského mestečka Amberg pre novinárov povedal, že j...

📅04.01.2019 0 1462x 👤eugenius

Bezpečnostná služba Ukrajiny obvinila Rusko z organizovania protestov „žltých viest“ vo Francúzsku

 

Stalo sa to, čo sa dalo s istotou očakávať. Niektorí európske politici a média obvinili Rusko z... orga...

📅12.12.2018 0 1135x 👤eugenius
,