asfasdf ×

NázorObčana.sk

Putinovi pripravujú posledný šťastný rok: zasa - tento raz v Poľsku

 Aktuality

A zasa už po ktorý raz prichádza posledný šťastný rok Vladimíra Putina. Potom určite skrachuje. Tento raz mu rozlúčku so šťastím pripravujú v Poľsku. Zvolili aj príslušný dátum – pozajtra, 7. októbra, keď Putin bude mať narodeniny.

05 Október
2016 20:18:15

 

Foto: Facebook

Práve vtedy pri budove ruskej ambasády vo Varšave sa bude konať protestný flash mob #PutinHappyLastYear /#PutinŠťastnýPoslednýRok/. Organizátori akcie vyzývajú Poliakov a hostí krajiny, aby prišli k budove ruskej ambasády oblečené do všetkého čierneho a s „portrétmi zabitých Ruskom vo vojne Ukrajincov“. Organizátormi akcie sú /ako inak/ občania ukrajinskej národnosti žijúci v Poľsku a ich poľskí spolubojovníci.  

Skrátka sa uskutoční podobná akcia, ktorá sa často koná pri budove ruskej ambasády v Kyjeve – zmení sa iba adresa: nebude to na Ukrajine, ale v Poľsku. Chudák Putin ani nevie, že má pred sebou posledný šťastný rok. Zasa posledný... Tých posledných šťastných rokov mal už viac a nie a nie – stále neprichádza ten úplne posledný. Organizátori akcie v Poľsku dúfajú, že sa konečne splní ich zbožné želanie. A čo predpovedajú hviezdy?..

Čo veštia tie nebeské hviezdy, nevie nik. Tie pozemské hviezdičky už dlhé roky predpovedajú Putinovi jeho posledný rok – ale zatiaľ ani jedna podobná „predpoveď počasia“ nevyšla... Napríklad, najväčší priateľ Ukrajiny a nie celkom dobrý kamarát Ruska John McCain Putinov definitívny koniec predpovedal ešte pred 5 rokmi. Socialistická päťročnica je už fuč, ale Putin stále žije v dobrom zdraví a úspešne pracuje. Nuž, „meteorológovia“ sa občas mýlia...

Ruský opozičný politik Andrej Piontkovskij so závideniahodnou pravidelnosťou každý polrok predpovedá Putinov koniec – a tiež doposiaľ akosi netrafil... V USA, na Ukrajine, v pobaltských štátoch a iných slobodných a demokratických krajinách Putinov krach predpovedajú ešte častejšie – takmer každých týždeň... Jaj, koľko tých týždňov, ktoré sa mali stať poslednými, mal Voloďa Putin v priebehu ostatných takmer 20 rokov!..

A zasa Putinovi budú pripravovať koniec kariéry v Poľsku. Zasa sa zídu „meteorológovia“, budú veštiť, vykrikovať hesla, jedovať sa a modliť sa, aby konečne nastal ten povestný posledný Putinov šťastný rok. A ten nenastáva – nie a nie. Prečo? Možno niekde na nebesiach s Putinom majú iné plány, ako mnohí pozemskí demokrati a amatéri – „meteorológovia“?..

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 493x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 672x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 532x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 780x 👤eugenius
,