asfasdf ×

NázorObčana.sk

Vladimír Putin porozprával, prečo sa zhoršili vzťahy medzi Ruskom a USA

 Aktuality

„Spojené štáty sa snažia nanútiť celému svetu svoje vlastné riešenia a vzťahy s Ruskom sa zhoršili práve preto, že Rusko má vlastnú nezávislú pozíciu,“ povedal ruský prezident na tlačovej konferencii na summite členských krajín BRICS.

17 Október
2016 06:24:43

 

Foto: Facebook

Tlačová konferencia sa konala v hoteli Taj Exotica v meste Benaulim v indickom štáte Goa. Ruský líder pripomenul, čo sa stalo v bývalej Juhoslávii: „Spomeňte si, čo sa stalo v Juhoslávii. Vtedy sa to všetko začalo. Nezačal som to ja – vtedy som ešte nebol prezidentom,“ podčiarkol.

Zdôraznil, že Spojeným štátom nevonia ruská nezávislá pozícia: „Myslíte si, že sa vzťahy s USA sa zmenili kvôli Sýrii? Kdeže! Nie kvôli Sýrii, ale kvôli pokusom jedného štátu nanútiť celému svetu svoje vlastné riešenia. Nie sme nepriateľmi tohto štátu. Ale sme proti tomu, aby sa rozhodnutia prijímali v jednostrannom poriadku a bez ohľadu na historické, kultúrne, náboženské tradície a zvyky tej alebo inej krajiny, aj keby v tejto krajine boli nejaké konflikty alebo protirečia,“ poznamenal ruský prezident Vladimír Putin.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 441x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 519x 👤eugenius
,