asfasdf ×

NázorObčana.sk

Americký profesor Allan Jay Lichtman, ktorý 32 rokov bezchybne odhaduje mená nových prezidentov, prezradil, kto sa stane ďalším prezidentom USA

 Aktuality

Americký profesor Allan Jay Lichtman /nar. 1947/ historik, politológ a expert v oblasti politických prognóz, ktorý od r. 1984 vždy bezchybne odhadol meno budúceho amerického prezidenta, aj tento raz prezradil, kto sa im stane.

25 Október
2016 18:51:05

Foto: Facebook

The Washington Post pripomenul, že profesor Allan Jay Lichtman širokú popularitu získal kvôli tomu, že za pomoci svojej metódy základných otázok „13 kľúčov od Bieleho domu“ už viac ako 30 rokov úplne presne odhaduje mená budúcich prezidentov Spojených štátov. Doposiaľ v 8 pokusoch 8 razy presne odhadol mená nových hláv štátu. 

Tento raz jeho predpoveď trochu šokovala aj samotných autorov článku vo The Washington Post: napriek všetkým štatistikám a predpovediam odborníkov Allan Jay Lichtman tvrdí, že novým americkým prezidentom sa stane Donald Trump.

The Washington Post vysvetľuje metódu Allana Jaya Lichtmana. Na základe 13 bodov jeho metódy „13 kľúčov od Bieleho domu“ dokáže urobiť presnú predpoveď. Berie do úvahy situáciu v tej alebo inej politickej strane, celkovú hospodársku a sociálnu situáciu v krajine, charizmatické vystupovanie každého kandidáta na prezidenta a pod.  


Vo svojej najnovšej predpovedi Allan Jay Lichtman hovorí, že tento raz 5 bodov jeho metódy zjavne naznačujú, že demokratická kandidátka Hillary Clintonová tieto voľby prehrá. Zdôrazňuje, že napriek predpovediam odborníkov, ktorí berú do úvahy iné kritéria a subjektívne postoje, novým americkým prezidentom sa stane Donald Trump. 


 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 497x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 677x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 535x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 782x 👤eugenius
,