asfasdf ×

NázorObčana.sk

Hlava Doneckej republiky Alexander Zacharčenko: „Za dva roky sme toho zažili až priveľa, ale za ten čas sme aj veľa dokázali“

 Aktuality

Hlava Doneckej ľudovej republiky Alexander Zacharčenko sa zúčastnil na rozhovore s občanmi tejto nepriznanej krajiny v relácii „Priamy rozhovor“. Porozprával o situácii v Doneckej republike a odpovedal na viac ako 20 otázok.

05 November
2016 18:54:17

 

Foto: DAN

Tieto otázky poslali obyvatelia mnohých miest a obcí Doneckej ľudovej republiky. Otázky sa týkali najaktuálnejších udalostí na frontoch, plnenia dohôd Minsk-2, rozvoja priemyslu, sociálneho systému, situácie v školstve a zdravotníctve a pod.

Priamo počas tohto Priameho rozhovoru Alexander Zacharčenko nariadil pomoc niekoľkým ľuďom, ktorí stratili bývanie v následku ostreľovania ukrajinského delostrelectva, taktiež nariadil zabezpečiť lieky a vakcíny a zrekonštruovať zničené vojnou cesty vo viacerých lokalitách. 

„Spolu sme toho za dva roky zažili až priveľa. Paľba, rachot delostrelectva, nedostatok vody a potravín, prerušenie dodávok elektriny a plynu a iné ťažké problémy... Ale viete to aj sami, že za tie dva roky sme urobili veľa doslova unikátnych vecí. Prevzali sme veľa záväzkov a všetky sme ich splnili. A pokračujeme spĺňať aj ďalšie. Za to vám všetkým chcem z celej duše poďakovať,“ podčiarkol Alexander Zacharčenko.

Donecké média pripomínajú, že tento Priamy rozhovor nebol náhodný a bol na to vážny dôvod. V Donecku si pripomenuli druhé výročie celonárodných volieb, keď za hlavu Doneckej ľudovej republiky bol zvolený Alexander Zacharčenko. Pri tejto príležitosti sa zúčastnil na tomto Priamom rozhovore s obyvateľmi Doneckej republiky.

Videa si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 487x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 665x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 527x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 777x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,