asfasdf ×

NázorObčana.sk

Videoreportáž: Svetový mainstream straší, že Aleppo je mŕtve mesto. Videá z miesta činu dokazujú úplný opak – ľudia sa tešia z víťazstva

 Aktuality

Svetový mainstream dlhé mesiace straší, že sa sýrske mesto Aleppo v následku útokov sýrskej armády a ruského letectva premenilo na mŕtvu púšť. Aktuálne videoreportáže dokazujú, že všetko je naopak: Aleppo žije a teší sa z víťazstva nad islamistami.

15 December
2016 18:43:21

 

Foto: Screenshot YouTube

Mainstream stále obviňuje odlišné média z konšpirácie v informovaní o vojne v Sýrii. Nuž, kto je v skutočnosti konšpirátorom, ukazujú najčerstvejšie dokumentárne zábery. Mainstream celé mesiace ukazoval iba zrúcaniny v meste, zabitých a zranených ľudí a svedkov ostreľovania, ktorých mainstreamovi novinári spovedali vedľa zrúcanín. Verejnosť potom nadobúdala mienku, že sýrska a ruská armáda to sú barbari, ktorí likvidujú Aleppo a jeho obyvateľov. Ešteže sa niektorým podarilo utiecť z mesta!

Mainstream stále prízvukoval, ako obyvatelia Aleppa nenávidia Asada. Najnovšie videoreportáže „tak trochu“ vyvracajú všetky tvrdenia mainstreamu. Aleppo žije a teší sa z víťazstva nad islamistami. Ľudia podporujú Bašara Asada a jeho armádu.

Samozrejme, mainstream môže tvrdiť, že tieto videá je to divadielko a na záberoch vidíme zaplatených Asadom hercov! A zasa iných obviní z konšpirácie. Tieto videoreportáže však  nenakrútili Asadovi ľudia, ale novinári z iránskej televíznej stanice Press TV. Sú na internete, pochopiteľne, aj iné videá a fotky, ktoré stále pribúdajú.

Ešte raz sa ukázalo, že príslovie „Zlodej kričí „Chyťte zlodeja!“ platí na 100 percent. Mainstream stále obviňuje slobodné a nezávislé média v konšpirácií a lží. Nuž, svetový mediálny kolos so všetkými jeho „dcérskymi spoločnosťami“ si ani nevšimol, že ľudia si už dávno aj sami naučili hľadať pravdu, vedia čítať medzi riadkami a počítať do troch, vedia, čo je to pravda a čo je klamstvo a presne vedia, kto je konšpirátor. 

Videa si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(2 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 389x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 393x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 636x 👤eugenius

Kyjev chce do NATO. Odteraz to bude maž uvedené v Ústave Ukrajiny

 

Ukrajinský parlament spečatil snahu o členstvo krajiny v EÚ a NATO. Najvyššia rada Ukrajiny schválila p...

📅11.02.2019 0 917x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,