asfasdf ×

NázorObčana.sk

Americká kongresmanka Tulsi Gabbardová navštívila Damask, čím vyvolala veľkú nevôľu v radoch svojich kolegov

 Aktuality

Už nielen Donald Trump, ktorý sa včera usalašil vo svojom prezidentskom kresle v Bielom dome, robí vrásky americkým politikom a médiám. Niektorí americkí politici podnikajú kroky, ktoré zjavne nevonia ich kolegom a médiám.

21 Január
2017 11:20:57

 

Foto: Facebook

Členka amerického Kongresu, ktorá tam reprezentuje Havaje, demokratka Tulsi Gabbardová navštívila Damask. Ako vysvetlila, chcela na vlastné oči vidieť, ako je to tam v skutočnosti, pretože príliš nedôveruje protirečivým správam v médiách.

Jej tlačová tajomníčka Emily Latimerová v rozhovore pre Foreign Policy vysvetlila, že jej šéfka sa rozhodla stretnúť sa v Sýrii s niektorými predstaviteľmi vlády, lídrami rôznych náboženských organizácií, vojenskými veliteľmi, zástupcami humanitárnych organizácií a pod., aby sa oboznámila s reálnou situáciou v tejto krajine.

Americké média v tejto súvislosti pripomenuli, že Tulsi Gabbardová je jednou z mala politikov v Spojených štátoch, ktorí vystupujú proti tomu, aby súčasný sýrsky prezident Bašad Asad bol zbavený svojej funkcie a dupľom odmieta použitie sily v tejto súvislosti. Demokratka vyhlasuje, že sýrsky prezident bol legálne zvolený sýrskym ľudom a preto Spojené štáty by mali viesť dialóg práve s nim, ako s legitímnym prezidentom. 

Novinári taktiež pripomenuli, že iba pred niekoľkými dňami Tulsi Gabbardová prezentovala v americkom Kongrese svoj projekt nového zákona, ktorý by zakázal všetkým americkým štruktúram priamu alebo nepriamu spoluprácu so všetkými teroristickými organizáciami. Aj týmto projektom zákona Tulsi Gabbardová pobúrila mnohých amerických kongresmanov a iných politikov.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

94 %
(18 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 373x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 391x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 627x 👤eugenius

Kyjev chce do NATO. Odteraz to bude maž uvedené v Ústave Ukrajiny

 

Ukrajinský parlament spečatil snahu o členstvo krajiny v EÚ a NATO. Najvyššia rada Ukrajiny schválila p...

📅11.02.2019 0 913x 👤eugenius
,