asfasdf ×

NázorObčana.sk

Alexander Zacharčenko o spustení do prevádzky nových závodov: „Chceme, aby naša republika vyrábala všetko potrebné na našom území“

 Aktuality

V Donecku po 2,5 ročnej pauze spôsobenej občianskou vojnou mienia onedlho spustiť do prevádzky najväčší v regióne farmaceutický závod „Stirol“. Uviedol to hlava Doneckej ľudovej republiky Alexander Zacharčenko.

08 Február
2017 21:44:27

 

Foto: Facebook

„V súčasnosti sa pripravuje plán na spustenie „Stirolu“ do prevádzky. V tomto roku chceme zrekonštruovať a vybudovať viac podnikov. Práve zostavujeme zoznam podnikov chemického a farmaceutického priemyslu, ktoré obnovia svoju prácu v prvom rade. Máme tu sedem podobných podnikov. Postavíme aj nové závody. Chceme, aby naša republika vyrábala všetko potrebné na našom území,“ podčiarkol Zacharčenko.  

Pripomenul, že v tomto roku spustia do prevádzky 8 – 12 podnikov, kde budú ťažiť uhlie. Časť z nich obnovia a otvoria aj nové podniky. Alexander Zacharčenko prezradil, že vedenie DĽR mieni v republike zorganizovať výrobu autobusov a čoskoro spustiť do prevádzky Juzovský metalurgický závod. Informoval, že v tomto roku vytvoria niekoľko veľkých poľnohospodárskych podnikov, závodov na spracovanie ovocia a zeleniny, vybudujú väčší počet skleníkov.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(8 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 477x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 544x 👤eugenius
,