asfasdf ×

NázorObčana.sk

Na čo sú dobré protiatómové bunkre? No predsa na pestovanie marihuany!

 Aktuality

Priatelia, čo si myslíte, na čo sú dobré protiatómové bunkre? Aby sa ľudia schovávali pred husto padajúcimi jadrovými bombami? Skúsenosti z britských ostrovov ukazujú, že tieto podzemné priestory sú ako vyšité na... pestovanie marihuany!..

24 Február
2017 19:12:58

 

Foto: Facebook

Práve preto britská polícia objavila niekoľko tisíc sadeníc marihuany v podzemnom bunkre v grófstve Wiltshire na juhu britských ostrovov. Ako uvádza The Telegraph, tento protiátomový kryt vybudovali z obáv pred jadrovou vojnou ešte v 80. rokoch minulého storočia. Samozrejme, polícia zatiaľ nevie, koľko rokov  /alebo desaťročí?/ v tomto „skleníku“ úspešne pestovali marihuanu...

Polícia informovala, že cena celej tejto „várky“ konope je približne jeden milión britských libier. Policajti sa dostali dovnútra „podniku“ v noci 23. februára, keď pri vchode zastavili troch mužov vo veku 27, 30 a 45 rokov a skonfiškovala im kľúče. „Sme presvedčení, že je to jedna z najväčších plantáži marihuany, ktoré sa nám podarilo objaviť v grófstve Wiltshire,“ vyhlásil pre média policajný inšpektor Paul Franklin.

Novinárom prezradil, že v bunkri sa nachádza 20 miestnosti 60 x 21 metrov. V každej z nich je zariadenie na pestovanie konope. Podčiarkol, že vyšetrovanie pokračuje a polícia očakáva, že onedlho môže urobiť aj ďalšie podobné „objavy“.

Britské média v tejto súvislosti pripomínajú, že marihuana v niektorých krajinách, ako napríklad Holandsko, Česko, Belgicko a USA je celkom legálna a predáva sa v špeciálnych obchodoch. Poukazujú na to, že obchodovanie s konope sa rozvíja s obrovskou rýchlosťou a „podniky – producenti“, ako aj distributéri a predajcovia zarábajú na tom milióny britských libier, dolárov, eur...

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(3 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Konvoj slobody -hromadné protesty v Ottawe, Kanada

 

V sobotu, 29.01.2022 sa v hlavnom meste Kanady, Ottawe, priamo pred komplexom Parliament Hill, kde sídli zák...

📅30.01.2022 0 1409x 👤uzivatel

Rozmýšľate už nad letnou dovolenkou? Čo takto tieto destinácie?

 

Kam vyraziť v lete na dovolenku? Sú ľudia, ktorí túto otázku vôbec neriešia. Nie preto, že by nechodi...

📅30.01.2022 0 1009x 👤PRclanky
,