asfasdf ×

NázorObčana.sk

Americká televízna stanica Fox News na margo „hakerských obvinení Ruska“: zlodej kričí „Chyťte zlodeja!“

 Aktuality

Všetci sledujú všetkých a všetci „hákujú“ všetkých. USA obviňuje Rusko z hakerských útokov, Rusko naopak obviňuje Spojené štáty, že používajú podobné metódy. Ozaj všetci sledujú všetkých a hakeri útočia zo všetkých strán.

09 Marec
2017 19:45:26

 

Foto: Screenshot Fox News

V tejto súvislosti s zaujímavým vyhlásením vystúpil moderátor americkej televíznej stanice Fox News Sean Hannity, ktorý spochybnil obvinenia Demokratickej strany, CIA a, ako podčiarkol,  „propagandistických médií“, ktoré stále omieľajú údajné ruské hakerské útoky a ničím nepodložené podozrenia zo vzťahov členov administrácie nového amerického prezidenta s „ruskými kolegami“.

Jeho reakcia prišla práve v tom čase, keď radikálny investigatívny portál WikiLeaks zverejnil 8 tisíc dokumentov o „mierumilovnej“ činnosti americkej Ústrednej spravodajskej služby /CIA/, ktoré svedčia o praktikách americkej kybernetickej špionáže. V tomto prípade ide presne o prípad, keď zlodej kričí: „Chyťte zlodeja!..“

Sean Hannity pripomenul, že už niekoľko mesiacov členovia americkej Demokratickej strany a mainstreamové média kŕmia svetovú verejnosť rozprávkami o ruských hakerských útokoch a o tom, ako sa „Rusi miešali do výsledkov amerických prezidentských volieb.“ Podčiarkol, že všetky tieto obvinenia sa zakladajú na holých tvrdeniach, že „je to zlodej, pretože je to zlodej“ – žiadne fakty, dôkazy, dokumenty – jednoducho nič...


Americký novinár vysmial výmysly a klamstva, ktoré zverejnili jeho kolegovia vo vplyvnom denníku The Washington Post na margo vlaňajšieho stretnutia generálneho prokurátora a ministra spravodlivosti Jeffa Sessionsa s ruským veľvyslancom a údajnými „tajnými rokovaniami“.

Moderátor televíznej stanice Fox News pripomenul, že vlani bol Jeff Sessions senátorom a mal jednu z vedúcich pozícií vo Výboru pre ozbrojené služby. Podčiarkol, že na tom, že sa rozprával s ruským veľvyslancom, nie je nič neobvyklé, pretože politici a štátni úradníci sa  občas stretávajú a rozprávajú sa s veľvyslancami rôznych krajín na tie alebo iné témy – v tomto prípade nejde o žiadnu konšpiráciu alebo zradu.

„Veď v skutočnosti Jeff Sessions iba vlani hovoril s desiatkami veľvyslancov – no a čo? Iba robil svoju prácu. A nerozprával sa iba s ruským veľvyslancom. Všetci si však všímajú iba toto stretnutie,“ zdôraznil Sean Hannity. Prízvukoval, že považuje za absurdné tvrdenia, že Jeff Sessions klamal pod prísahou: mohol sa rozprávať s ruským veľvyslancom, ale tento rozhovor vôbec sa nemusel týkať americkej predvolebnej kampane.


Pripomenul, že iba pred niekoľkými dňami bývalý riaditeľ americkej Národnej spravodajskej  služby James Clapper potvrdil, že Rusko nemalo žiadny vplyv na priebeh a výsledky hlasovania. Navyše hovorca Snemovne reprezentantov Paul Ryan tiež vyhlásil, že neexistujú žiadne dôkazy, že aspoň niekto z volebného štábu Donalda Trumpa bol v spojení s Kremľom.

Sean Hannity je presvedčený, že podobnými konšpiračnými teóriami členovia Demokratickej strany a spol. sa snažia dokázať, že Hillary Clintonová prehrala voľby iba kvôli „nekalým aktivitám Ruska“. Preto položil otázku: prečo nebol vyšetrený prípad, keď sa za  demokratického prezidenta Baracka Obamu snažilo ministerstvo zahraničia prostredníctvom svojich grantových prostriedkov neúspešne poraziť Benjamina Netanjahua v izraelských voľbách. Poukazuje na to, že „hriešnici“ sa snažia obviniť iných práve z toho, v čom sami  majú prsty – ako vždy: zlodej kričí: „Chyťte zlodeja!..“

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(9 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1206x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1169x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1054x 👤eugenius

Sýrsky blázinec: Rusi bránia Kurdov pred Turkami, Kurdi útočia na Rusov. Bude im lepšie, ak sa Rusi na to vykašlú, odídu a ponechajú Kurdov Turkom?

 

Ako je známe, spoločné turecko-ruské hliadky v Sýrii začali svoju činnosť 1. novembra. Majú za úlohu...

📅10.11.2019 0 1923x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,