asfasdf ×

NázorObčana.sk

Natália Poklonskaja začala užšiu spoluprácu s moskovskou nemocnicou, kde liečia malých pacientov z Donbasu a Krymu

 Aktuality

Jedna z najkrásnejších a najpopulárnejších političiek v Rusku, bývalá prokurátorka Krymu a v súčasnosti poslankyňa ruského parlamentu Natália Poklonsjaja navštívila detskú nemocnicu v Moskve. Nezavítala tam náhodne.

29 Marec
2017 21:33:08

 

Foto: Twitter Natália Poklonskaja

Natália Poklonskaja, ktorá pred niekoľkými dňami oslávila svoje 37 narodeniny, zavítala do moskovskej Detskej mestskej klinickej nemocnice Z. Bašľajevovej /bývalá Tušinská nemocnica/. Stretla s s vedením nemocnice a zdravotníckym personálom, oboznámila sa s prácou celého komplexu.

Hlavný lekár nemocnice Ismail Osmanov ponúkol jej, aby sa stala členkou predstavenstva tohto zdravotníckeho zariadenia. Natália Poklonskaja túto ponuku prijala. Prečo nadviazala spoluprácu práve s touto nemocnicou?  Ruská poslankyňa sama o tom napísala na svojej stránke v Twitteri:

„Detská mestská klinická nemocnica Z. Bašľajevovej /bývalá Tušinská/ je jednou z najväčších viacprofilových zariadení v Moskve. Je to jedna z tých nemocníc, kam na liečenie prichádzajú detí z Donbasu. V ostatných mesiacoch tu vyliečili viac ako 200 detí z území, kde pokračujú vojenské operácie. Vyliečili veľa tých najmenších detí, mnohí z ktorých mali tie alebo iné vážne problémy so srdcom. Liečia tu aj mojich milých krajanov z Krymu, ktorí potrebujú súrnu a vysoko profesionálnu pomoc. Hlavné je to, že žiadne tieto pacienti nie neplatia za liečenie. Je to veľmi šľachetné,“ napísala Natália Poklonskaja.    

Uviedla, že prijala ponuku vedenia nemocnice, aby sa stala členkou predstavenstva podniku a mohla mu lepšie pomáhať. Priznala, že na Kryme treba zrekonštruovať a zmodernizovať ešte veľa nemocníc a v súčasnosti niektorí pacienti musia cestovať do Moskvy alebo iných regiónov Ruska, kde im poskytujú vysoko kvalifikovanú pomoc.

„Verím, že onedlho dosť nákladná etapa rekonštrukcie a modernizácie krymských nemocníc sa skončí a na Kryme budú poskytovať zdravotnícku pomoc na tej vysokej úrovni, ako aj v iných regiónoch Ruska,“ uzatvára svoj komentár na Twitteri Natália Poklonskaja.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(2 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 478x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 652x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 521x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 770x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,