asfasdf ×

NázorObčana.sk

The Washington Times: Médiá sa ponáhľajú na obranu Obamu, Riceová po „bombardovaní“ odmaskovala správu

 Aktuality

Stále viac amerických médií menia svoj postoj na margo údajného ruského kyberútoku a ovplyvňovania výsledku amerických volieb a všímajú si aj „neplechy“, ktorých sa dopustili vysokí predstavitelia Demokratickej strany a Obamovej administrácie.

06 Apríl
2017 06:05:15

 

Foto: Schreenshot The Washington Times

V redakčnom úvodníku denníku The Washington Times Kelly Riddellová vyťahuje na svetlo sveta „pikošky“, ktoré majú na svedomí najvyšší predstavitelia administrácie bývalého prezidenta a Demokratickej strany. Novinárka – sympatická blondína – tvrdí, že americké média ignorovali informácie o tom, že sa poradkyňa bývalého prezidenta Obamu Susan Riceová zaoberala „normálnou špionážou“ a sledovala, čo sa deje vo volebnom štábu Doonalda Trumpa. „Namiesto toho rozširujú historky o „ruskom útoku a miešaní sa do amerických volieb,“ prízvukuje Kelly Riddellová.

Pripomína, že informácia o tom, že poradkyňa bývalého prezidenta Obamu Susan Riceová špehovala volebný štáb a poradcov Donalda Trumpa sa po prvý raz objavila v Bloombergu, potom tieto informácie zverejnili aj mnohé ďalšie média. „Konzervatívne média túto kauzu už nazvali Obamagate. Napriek očividným faktom väčšina amerických médií to označuje za pokus o odlákanie pozornosti od vyšetrovania „vzťahov“ administrácie Trumpa s Ruskom,“ uvádza novinárka.

Poukazuje na to, že zamestnanec CNN Don Lemon otvorene vyhlásil, že nebude pomáhať ľuďom, ktorí šíria informácie o Susan Riceovej. Neželá si, aby táto kauza bola vyšetrená, zaujímajú ho iba „vzťahy“ Trumpa. Jeho kolega Jim Sciutto taktiež vyhlásil, že v konaní Obamu a jeho ľudí nie je nič nezákonné, neobvyklé a prekvapivé...

„Prečo tak reagujú? Nuž, postačí iba na pár minút nahliadnuť do Google a všetko bude jasné. Jim Sciutto prednedávnom pracoval v televíznej stanici ABC spolu s... manželom Susan Riceovej. Poznajú sa veľmi dobre,“ podčiarkuje novinárka.

„The New York Times zverejnila článok, v ktorom sa tvrdí, že Trumpova administrácia sa snaží odlákať pozornosť od vyšetrovania vzťahov prezidenta s Ruskom. Prízvukuje, že o škandáloch Demokratov a Susan Riceovej písali iba konzervatívne média. Panebože, ako je to možné? Odkedy sa Bloomberg View stal konzervatívnym médiom?“ ironizuje Kelly Riddellová.

Prízvukuje, že administrácia Obamu aktívne špehovala volebný štáb Trumpa využívajúc metódy policajného štátu. Podčiarkuje, že to nikoho v USA nezaujíma. Pripomína, že média a politici obviňujú Trumpových ľudí v spojenectve s Ruskom, aj keď dodnes nik neuviedol ani jeden – jediný dôkaz. „To, že žiaden dôkaz nie je, priznal dokonca aj poslanec Komory reprezentantov, člen komisie pre tajné služby Adam Schiff,“ podčiarkuje.

„Kým média uvádzajú mýty o sprisahaní s Ruskom, pravda bude sa iba pomaly dostávať na povrch. Ale táto pravda odhalí zaujatosť a klamstva novinárov, ktorí sa premenili na konšpirológov,“ uzatvára svoj komentár vo The Washington Times novinárka Kelly Riddellová.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(5 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 881x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1458x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1412x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1243x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,