asfasdf ×

NázorObčana.sk

Briti majú aj druhý „MDŽ“. Viete, ako šialene vedia vystrájať údajne chladnokrvné, odmerané a naduté Angličanky?

 Aktuality

Priatelia, Briti sú určite bohatší ako my. Nie preto, že majú silnú libru a vyššiu životnú úroveň. My máme iba jeden Deň žien – 8. marec, ale Briti majú ešte aj druhý – na druhý aprílový víkend. A, priznajme si, je to úplne iný „MDŽ“!..

14 Apríl
2017 18:33:27

 

Foto: Facebook

No a tento druhý „MDŽ“ Briti využívajú ostošesť a vôbec sa nepodobá na klasický 8. marec, na ktorý si zvykli ženy a hlavne muži na celom svete... Druhý britský Ženský deň nasleduje fakticky o mesiac – koná sa druhý aprílový víkend. Tieto slávnosti majú dokonca svoje „hlavné mesto“ – malé mestečko Aintree na severozápade Anglicka, ktoré sa nachádza vo vzdialenosti približne 9 kilometrov od Liverpoolu.

V Aintree na začiatku apríla každoročne sa koná najočakávanejšia udalosť v regióne a pre mnohých Britov aj najočakávanejšia udalosť v roku vôbec – Ženský deň - Ladies day. Pikantériou je, že tento ženský deň oslavujú na... dostihovej dráhe v priebehu tradičných trojdňových jazdeckých pretekov Grand National. Už tradične druhý súťažný deň - Aintree Grand National Ladies' Day – je venovaný dámam, ktoré sa rozhodli predviesť celému svetu svoje nádherné šaty a často aj niečo iné...

Tieto dostihy sa v Aintree konajú od r. 1839. Zorganizoval ich Wiliam Linn, majiteľ hotela Liverpool´s Waterloo. Prvú súťaž vyhrala kobyla s príznačným menom Lotéria. Podľa pravidiel tejto súťaže, cenu nezískava džokej, ale majiteľ koňa. Iba vo Veľkej Británii tipujúci každoročne stavia na tejto súťaži približne 100 miliónov libier. Minimálna stávka je 2 libry.

Každoročne viac ako 100 tisíc Britov a hostí z viacerých štátov prichádzajú v aprílových dňoch do Aintree – pozrieť si samotné dostihy, tipovať počas pretekov, zabaviť sa a zúčastniť sa na Aintree Grand National Ladies' Day, ktorý sa na týchto pretekoch začal oslavovať na začiatku 90. rokov minulého storočia.


Pôvodne išlo o súťaž žien, ktoré predvádzali svoje najlepšie kostýmy. Usporiadatelia podujatia chceli prezentovať elegantné dámy a galantných džentlmenov, ktorí im tvoria takpovediac „kulisu“.  Tento princíp zostal aj dodnes, aj keď samotný Ženský deň v ostatných rokoch nabral úplne iné rozmery. Súťaž krásy alebo módna prehliadka sa premenila na neviazanú, často divokú zábavu.

Počas ženského dňa v Aintree by boli strašne šokovaní tí, ktorí si považujú Angličanky za chladnokrvné, odmerané a naduté. To by sa čudovali, ak by videli, ako vystrájajú tieto „odmerané“ Angličanky počas Ladies day v Aintree!.. Mnohé z nich si doprajú nadmierne množstvo rôznych tvrdších alebo jemnejších nápojov a opíjajú sa do bezvedomia. Prím hrá šampanské, ktorého sa počas Ženského dňa vypije neuveriteľné množstvo.

Mnohé „odmerané“ Angličanky sa opíjajú do takého stavu, že vystrájajú ako odtrhnuté z reťaze. Viaceré demonštrujú nielen svoje kostýmy alebo šaty, ale aj spodnú bielizeň a často aj intímne partie. Po pár hodinách mnohé dámy už nedokážu stať na vlastných nohách a sedia alebo ležia na zemi. Pokračujú však piť a vystrájať. Pretože mnohé z nich už nevládzu chodiť, nadmierne množstvo tekutín zo svojho tela vyprázdňujú všetkými spôsobmi priamo tam, kde sa nachádzajú a neunúvajú sa útekom do toalety.

Po skončení Ženského dňa upratovacie čaty odpratávajú z areálu dostihovej dráhy tony odpadkov, hlavne fliaš a plastových pohárov, a obrovské množstvo výkalov. Divočina sa skončila...

Tento ročník Aintree Grand National Ladies' Day vyhrala 64-ročná Faith Amondová. Predbehla obrovský počet oveľa mladších a peknejších žien a dievčat. Nuž, možno v čase, keď porota hodnotila stav súťažiacich, táto staršia dáma mala najmenej pokrčené šaty a pevnejšie stala na vlastných nohách, ako jej súperky...

Videá si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1118x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1046x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 986x 👤eugenius

Sýrsky blázinec: Rusi bránia Kurdov pred Turkami, Kurdi útočia na Rusov. Bude im lepšie, ak sa Rusi na to vykašlú, odídu a ponechajú Kurdov Turkom?

 

Ako je známe, spoločné turecko-ruské hliadky v Sýrii začali svoju činnosť 1. novembra. Majú za úlohu...

📅10.11.2019 0 1855x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,