asfasdf ×

NázorObčana.sk

PAHREBA. Tomahawky polietavajú nad Sýriou alebo „iracký scenár s chemickými zbraňami arabského zloducha“ – teraz v prevedení Donalda Trumpa

 Aktuality

Vážení, cítite to? Iracká „vôňa chemických zbraní“ dorazila už aj do Sýrie. Pred rokmi naši kamaráti spoza Veľkej kaluže zbombardovali Irak kvôli „rozprávke o Saddamových chemických zbraniach“, ktoré sa /aká smola!/ nikdy nenašli. Scenár sa opakuje..

14 Apríl
2017 18:36:36

Foto: Facebook

Nazdar, Jožo. A zasa sme tam, kde sme boli pred rokmi. Kvôli mýtickým Saddamovým chemickým zbraniam Američania začali vojnu proti Iraku, zlikvidovali „vedúceho“, tie chemické zbrane sa síce nikdy nenašli, ale vojna pokračuje aj dodnes. A už to isté máme v Sýrii. No povedz, ten „Hollywood“ v Bielom dome nie je schopný si vymyslieť niečo nové, lepšie, stále musí používať starý pochybný scenár? Veď je to šialené.

Mýliš sa. Vtedy sa so Saddamovými chemickými zbraňami babrali aspoň nejakú chvíľu.  Snažili sa zohnať aspoň nejaké dôkazy, dlhšie nad tým meditovali. A teraz? Asi v Bielom dome si prečítali nejakú správu na Facebooku, že Asad použil chemické zbrane – a poslali Tomahawky. Nik to nekontroloval, nepotrebovali „potvrdenie“, nepreverovali to.

Je to fakt. V tej bielej búde sa ani neunúvali zistiť, či je to pravda, nesnažili sa to nejakým spôsobom preveriť a bum – bac – zbombardovali Sýriu. Bol to balzam pre zranenú dušu nášho mainstreamu: to sa mu uľavilo – je šťastný ako blcha a z celej svojej hnusnej duše privítal padajúce rakety na hlavy Sýrčanov. Sú to šialenci.

No povedz, asi ten Asad je debilnejší ako celý náš mainstream a tie upratovačky v Bielom dome, ktoré poradili Trumpovi, aby zbombardoval Sýriu! Bašar už na plnej čiare vyhráva vojnu a teraz použije chemické zbrane? Ktorý debil, okrem mainstreamu a zopár liberálov, uverí tejto chimére? Načo by to Asad robil? Existuje aspoň jeden dôvod? Ktorý normálny človek tomu uverí? To by Asad vlastnoručne spílil konár, na ktorom sedí.

Ale hlavné je to, že by poštval proti sebe úplne celú svetovú verejnosť a stratil posledných priateľov, ktorých má – Rusko, Irán a ešte zopár „dobrovoľníkov“... Ale keď pozerám správy „in oficial“ a čítam naše novinky, tak nie je tam ani náznak pochybností: chemický útok zorganizoval Asad ibn Saddam. Hneď minútu po chemickom útoku všetci vedeli, že to spackal Asad. Keď v supermarkete ukradnú fľašu vína, tak aj to preverujú, zisťujú, kontrolujú záznamy bezpečnostných kamier, pýtajú sa svedkov a pod. A v tomto prípade – načo? Aký problém: spáchal to Asad – a basta.

A zasa naši kamaráti spoza oceánu použili svoj vynález – „humanitárne bombardovanie“. A čo čert nechcel, vždy sa to skončilo úplným rozvratom napadnutého štátu, dlhoročnou občianskou vojnou, tisícami obetí a chaosom, ktorý vo všetkých týchto krajinách pokračuje dodnes – aj po desaťročiach. Najprv bolo Srbsko-1999, potom Irak-2003, nasledovala Líbya-2011, teraz Sýria-2017... Počul som, že teraz v bielej búde pripravujú zásielku Tomahawkov  pre Severnú Kóreu. Žeby aj tam konečne objavili chemické zbrane?..


A zasa sa strýko Sam pohybuje, ako slov v predajni s porcelánom. Žeby sa unúval preveriť, čo je pravda? Alebo by sa náhodou opýtal na mandát OSN? Alebo sa náhodou zamyslel, čo na to povie zvyšok sveta? Načo, prečo? Svetový žandár koná presne ako žandár: neopýta sa, nezistí, čo je vo veci, ale už vyťahuje obušok – Tomahawky.

Brate, dúfam, že nebudeš ma považovať za cynika, ale poviem ti, že vo všetkej tejto hrôze a špine je aj niečo pozitívne. Možno odteraz náš vrelo milovaný mainstream už nebude robiť paniku z toho, že Trump je najlepší Putinov kamarát. Jednoducho, toto kamaráti nerobia. Trump spackal totálnu somarinu a neviem, či si voľakedy uvedomí, čo vlastne spáchal. Alebo  zasa média vykonšpirujú to, že to obaja urobili naschvál, aby ukázali celému svetu, že nie sú kamaráti, ale sa budú tajne schádzať niekde na Bahamách a švacnú si po deci vodky...

Jaj-jaj, ujo Trump to zjavne pokašľal. Čo dosiahol? Nevedel, čo bude nasledovať? Chcel ukázať všetkým a hlavne neokonom v Bielom dome, že je pánom a vie riešiť veci? Alebo namiesto „zúfalej babičky“ Clintonovej chce dotlačiť celý svet k vojne? Nuž, Mainstreamčania sa obávali, že Trump sa náhodou skamaráti s Putinom, ale teraz sa im uľaví, majú sviatok. Onedlho mu budú spievať hymny – už bude pre nich dobrý.

Prosím ťa, čuduješ sa? Iba kreténi mohli uveriť predvolebným sľubom politikov. A keď hovoríme o amerických politikoch, tak platí trojnásobne: čo všetko ti vedia nasľubovať počas predvolebných šou! A splnili aspoň desatinu z toho, čo nasľubovali? Nikdy, ani jeden z nich.


Jaj, tak sa zasa máme pripraviť na najhorší scenár? Ktorá v poradí to bude studená vojna? Dúfam, k horšiemu – horúcejšiemu nedôjde... Mám tušenie, že to bola taká „bežná provokácia“ v štýlu amerických tajných služieb. Tam zbožňujú podobné krváky.

Keby to nebolo také krvavé, hnusné a neľudské, povedal by som, že je to fraška. Videl si tie videá na internete? Americko-britskí cirkusanti z Bielych prílb boli takí citliví, že ohmatávali údajné obete Asadovho chemického útoku! Nemali žiadnu ochranu, dokonca ani rukavice. Keby to urobili v skutočnosti, to by sa už dávno aj sami nakazili a skončili minimálne v nemocnici. Podobným chiméram môže uveriť iba mainstream a liberáli, ktorým slabo zapína. Ale nič to: Asad použil chemické zbrane a za všetko môžu lotri – Rusi!..

Ako inak? Určite Rusi môžu za to, že v Iraku sa chemické zbrane nenašli, a za to, že tam už 14 rokov pokračuje vojna. Zdá sa, že Trump je zúfalý z toho, že sa mu doma totálne nedarí, že naštval proti sebe už takmer všetkých, tak používa klasický trik: ak sa doma nedarí, treba vymyslieť vojnu vonku. Nuž, asi si na Facebooku zohnal vhodné príklady: Kórea, Vietnam, Srbsko, Irak, Líbya a pod. Celý mainstream a liberáli plakali, čo Trumpko bude robiť, čo čakať od NEpolitika a miliardára. A už celému svetu ukazuje, čo si môžeme očakávať od Nepolitika a... radšej nepokračujem – je to aj tak jasné.

Ale zasa na víne bude Asad, Rusko, Čína, Le Penová, KGB a hakeri! Celý „civilizovaný“ svet s nadšeným vrieskaním podporil bombardovanie Sýrie. Ktorý normálny človek očakával inú reakciu? Vieš, občas sa ráno zobudím a pýtam sa sám seba: to ozaj žijeme v období totálneho debilizmu, alebo ešte spím, ešte som sa nezobudil a táto kravina sa mi iba sníva? Potom si zapnem telku, pozriem si správy, prečítam si noviny, vypočujem si našich analytikov a s  hrôzou zisťujem: nie, nespím, bohužiaľ, nespím a títo debili pobehujú okolo nás, vtĺkavajú nám kaleráby do hláv a snažia sa nás zničiť morálne a  fyzicky... A teraz je tu navyše ten Trump. No nemohol do svojej bielej búdy zohnať lepšie upratovačky – poradkyne?  

No... kroť sa. Mal by si pomaly odvykať takto sa vyjadrovať. Veď vieš, pripravuje sa nový zákon o „kontrole“ informácií, správ a prejavov. Chceš zahrmieť do basy? 

Jaj. Máš pravdu. Máme už iba pár dní, aby sme si mohli povedať svoj názor. Potom príde stredoveká inkvizícia a začnú páliť bosorky. Fakt, uštipni ma - nespím? To sa mi nesníva? Čo na to liberálo-demokrati? Sloboda tlače, sloboda slova, sloboda prejavu, sloboda mať vlastný názor, dodržiavanie ústavných práv... Za chvíľu nám klepnú po prstoch a po ústach – na to ani Trumpa nebudeš potrebovať. Ideme na pivo, kým nám aj to nezakázali, prípadne nám zbombardujú krčmu, ak tam Američania objavia chemické zbrane. Pán Boh nám pomáhaj... 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(6 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1293x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1812x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1720x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1529x 👤eugenius
,