asfasdf ×

NázorObčana.sk

Američania neveria, že sa Rusko miešalo do amerických volieb a žiadajú, aby vláda sa radšej venovala dôležitejším otázkam a nie fraškám

 Aktuality

„Američania neveria, že sa Rusko miešalo do amerických prezidentských volieb, kašlú na vyšetrovanie tejto „kauzy“ a myslia si, že vláda by sa radšej mala venovať vytvoreniu pracovných miest,“ uvádza americká spoločnosť Harvard-Harris Poll.

26 Jún
2017 18:41:31

 

Foto: Facebook

Známa americká spoločnosť Harvard-Harris Poll /sídlo – Rochester, New York/, ktorá sa zaoberá prieskumom v oblasti trhu, marketingu, politiky, sociálnych vecí, lifeštylu a pod. zverejnila výsledky vlastného veľmi zaujímavého prieskumu verejnej mienky. Američanov sa pýtala, čo si myslia na margo bubliny s údajným miešaním sa Ruska do výsledkov amerických prezidentských volieb.

Podľa výsledkov tohto prieskumu drvivá väčšina Američanov neverí, že sa Rusko miešalo do amerických volieb, prízvukuje, že je už unavená z tejto kauzy a žiada ju čo najrýchlejšie ukončiť a navrhuje, aby sa americká vláda zaoberala užitočnejšími vecami, ako vyšetrovanie  jedného veľkého klamstva skupiny politikov a príslušníkov tajných služieb.

Daný prieskum ukázal, že väčšina Američanov si myslí, že celá táto kauza je totálny výmysel a 64% respondentov je presvedčených, že vyšetrovanie tohto klamstva neprinesie žiaden úžitok a je to úplne zbytočná strata času a štátnych financií. Ľudia, ktorí sa zúčastnili na prieskume, tvrdili, že americká vláda by sa radšej mala zaoberať užitočnejšími záležitosťami, ako napríklad, ozdravenie hospodárstva, vyriešenie viacerých sociálnych problémov, vytvorenie nových pracovných miest a lepších pracovných podmienok pre zamestnancov. Väčšina Američanov zdôraznila, že pokusy obviniť Rusko zo zasahovania do amerických volieb to sú výmysly, klamstvá a vyzerajú úplne absurdne.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(4 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 264x 👤eugenius

Sýrsky blázinec: Rusi bránia Kurdov pred Turkami, Kurdi útočia na Rusov. Bude im lepšie, ak sa Rusi na to vykašlú, odídu a ponechajú Kurdov Turkom?

 

Ako je známe, spoločné turecko-ruské hliadky v Sýrii začali svoju činnosť 1. novembra. Majú za úlohu...

📅10.11.2019 0 1039x 👤eugenius

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 548x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 728x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,