asfasdf ×

NázorObčana.sk

Šéfredaktorka Russia Today Margarita Simonian: „Ani raz sme neklamali. Nech uvedú aspoň jeden dôkaz – sú to všetko ohováračky a klamstva“ .

 Aktuality

Šéfredaktorka televíznej stanice Russia Today a Sputniku Margarita Simonian ostro sa ohradila voči klamstvám vedenia strany Emanuela Macrona a kritizovala ho za to, že odporučilo francúzskym médiám, aby nezverejňovali správy RT a Sputniku.

04 August
2017 13:12:21

 

Foto: Facebook

Vedenie politickej strany súčasného francúzskeho prezidenta Emanuela Macrona En Marche! /Vpred!/ vyhlásilo, že televízna stanica Russia Today a Sputnik šíria ruskú propagandu a nepravdivé informácie a odporučilo francúzskym médiám, aby nezverejňovali správy RT a Sputniku. Navyše im „poradilo“, aby na svojich stránkach označili tieto ruské medzinárodné média, ako propagandistické a proruské.

Vo všeobecnosti korektná a vtipná novinárka, šéfredaktorka Russia Today a Sputniku Margarita Simonian tento raz bola zjavne nahnevaná klamstvami francúzskych politikov  a preto si nekládla servítku pred ústa a poskytla médiám dosť ostrý komentár, v ktorom sa ohradila voči obvineniam strany Emanuela Macrona a obvinila vedenie tejto strany zo šírenia  klamárskych informácií a zasahovania do slobody slova a médií.

„Strana „demokratického“ prezidenta Macrona „demokraticky poradila“ francúzskym médiám, aby nerozširovali informácie Russia Today a Sputniku. Vysvetlila to tým, že sme „ho nemali radi, keď kandidoval na prezidenta...“ A kvôli tomu na nás útočia? Priznám sa, inak som si predstavovala objektívne cestné správanie a demokratické hodnoty, plné ústa ktorých majú francúzski politici,“ prízvukovala šéfka Russia Today.

„Na svojom portálu vedenie strany „Vpred!“ zverejnilo vyhlásenie, v ktorom tvrdí, že počas prezidentskej kampane zverejňovali sme nepravdivé informácie o Macronovi. Všetky francúzske média ho iba chválili, zjavne sa dohodli. My sme iba poskytli aj trochu odlišné informácie. Ale ani raz sme neklamali! Ak to niekto tvrdí, tak sám klame. Ak sa niekto odváži povedať, že sme aspoň raz klamali, nech podá na nás trestné oznámenie na políciu. V opačnom prípade sú to všetko keci a snaha očierniť našu televíznu stanicu, pretože Francúzi  nás pozerajú pomaly viac, ako domáce francúzske média. Je to nekalý konkurenčný boj – preto nás ohovárajú. Ešte raz opakujem: ani raz sme neklamali. Nech predložia aspoň jeden dôkaz. Ani raz ho nepredložili, pretože ani raz sa to nestalo. Takže klamú práve tí, ktorí nás obviňujú,“ zdôraznila Margarita Simonian.  

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(10 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 2139x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2705x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2461x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 2216x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,