asfasdf ×

NázorObčana.sk

Americké média sú v rozpakoch: kde sú Rusi, prečo sa kremeľkí hakeri nesnažia destabilizovať a ovplyvňovať nadchádzajúce voľby v Nemecku?

 Aktuality

Niektorí americkí analytici si všimli, že najčastejšia otázka, ktorá sa v posledných dňoch stretáva v domácich médiách, je „Kde sú Rusi?..“ Samozrejme, to neznamená, že americké média čakajú, kedy Rusi konečne prídu do Washingtonu...

17 September
2017 21:09:21

 

Foto: WP

Mnohopočetné komentáre viacerých analytikov a novinárov, ako ruskí politici a hakeri budú destabilizovať a ovplyvňovať nadchádzajúce voľby v Nemecku, vystriedali nechápavé poznámky o tom, prečo Rusi a ich hakeri ešte neúradujú? Voľby sa už o chvíľu rozbehnú, ale Rusi neuskutočňujú žiadnu propagandistickú kampaň, neohovárajú nemeckých politikov, nekradnú emaily, nebúrajú servery nemeckých politických strán a pod. Kde sú Rusi?!..

Tejto téme špeciálny článok venoval aj prestížny denník The Washington Post. Pripomenul, že predtým sa viac razy v rôznych médiách a prejavoch politikoch spomínalo, že ruskí hakeri ukradli veľa citlivých informácií kompromitujúcich nemeckých politikov. Niektoré vraj ukradli ešte pred 2 rokmi – a dodnes nič, ani slovo, ani jeden kompromat. Čo sa deje? The Washington Post si kladie tú istú otázku: kde sú Rusi? Prečo nevyťahujú špinavosti na nemeckých politikov? 

„Do volieb už zostali necelé dva týždni. Hlavný európsky nepriateľ ruského prezidenta Angela Merkelová, zdá sa, smeruje k ľahkému víťazstvu. Ale ukradnuté elektronické listy sa ešte nezmaterializovali, nik ich nezverejňuje. Spojene s Ruskom propagandistické siete ešte nezačali dezinformačnú kampaň a dokonca kremeľskí šéfovia zachovávajú podozrivé ticho. Kde sú Rusi?“ pýta sa The Washington Post.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(4 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 253x 👤eugenius

Sýrsky blázinec: Rusi bránia Kurdov pred Turkami, Kurdi útočia na Rusov. Bude im lepšie, ak sa Rusi na to vykašlú, odídu a ponechajú Kurdov Turkom?

 

Ako je známe, spoločné turecko-ruské hliadky v Sýrii začali svoju činnosť 1. novembra. Majú za úlohu...

📅10.11.2019 0 1030x 👤eugenius

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 541x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 723x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,