asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ruský koncern Kalašnikov prezentoval svoj nový výrobok - lietajúci motocykel

 Aktuality

Svetovú verejnosť určite prekvapí nový výrobok známeho ruského koncernu Kalašnikov, ktorý práve prezentovali autori . Všetci poznajú automaty Kalašnikov, ktoré majú takmer všetky armády na svete. Ale tento výrobok je z úplne iného súdku...

01 Október
2017 21:08:07

 

Foto: Screenshot YouTube

Koncern Kalašnikov prezentoval svoj nový výrobok – lietajúci motocykel. Môže sa využívať vo vojenskej, ale aj v civilnej oblasti. V civilnej oblasti jeho použitie môže byť neuveriteľné široké – od bežnej prepravy jednotlivcov do turistiky a zdravotníctva, keď, napríklad, lekár sa potrebuje rýchlo dostať na vidiek alebo k pacientovi, ktorý sa nachádza v ťažko prístupnom teréne. Armáda tento lietajúci motocykel môže využívať predovšetkým za účelom rozviedky a na iné účely.

Lietajúci motocykel je „vyzbrojený“ 16 elektrickými motormi a ľahko prepraví dospelého človeka. Tento stroj sa podoba na mini-vrtuľník a pracuje podľa podobného princípu. Autori projektu upozornili účastníkov prezentácie, že je to iba skúšobný model, ktorý sa bude ešte prerábať a bude mať niekoľko variantov, ktoré potom budú sériovo vyrábať.

Na prezentácii boli prítomní odborníci z viacerých odvetví, ktorí sa presvedčili, že koncern Kalašnikov, ktorý je známy vďaka slávnemu automatu a jeho modifikáciám, mieni vyrábať aj iné zaujímavé a užitočné veci. Nový lietajúci motocykel je tomu jasným príkladom.

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(3 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 448x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 524x 👤eugenius
,