asfasdf ×

NázorObčana.sk

PAHREBA. Merkelová zvíťazila vo voľbách a migranti si vydýchli: migračná politika Nemecka sa nezmení a môžu veselo cestovať do Európy

 Aktuality

Migrácia, a presnejšie povedané, totálna invázia prisťahovalcov z Blízkeho východu a Afriky asi dostane „zelenú“. Nemecké voľby zasa vyhrala „Angelika“ Merkelová a to znamená, že v migračnej politike Nemecka /a teda aj celej EÚ/ sa nič nezmení.

01 Október
2017 21:12:10

 

Foto: Facebook

Nazdar, Jožo, čo hovoríš na výsledky nemeckých volieb? Angelika zasa vyhrala?

No teš sa, to znamená, že aj v nasledujúcich rokoch dvere Európy budú pre moslimských migrantov otvorené dokorán. Za chvíľu pri našom kultúraku postavia mešitu.

Ale nebuď taký rasista! Čo máš proti tým nešťastníkom? Je tam vojna, preto utekajú do Európy. Je to logicky. Chcú si iba zachrániť holé životy. A Merkelová im pomáha.

Pomáha zruinovať Európu. Európska únia sa zrúti ekonomicky a aj mentálne. O 50 rokov namiesto EÚ tu budú Horné arabské emiráty, taký moslimský Felvídek...

Fakt, si rasista. Ako takto môžeš hovoriť? Všetci ľudia sú rovní a nemôžeš zakazovať slobodu pohybu. Každý môže žiť tam, kde chce, kde sa cíti bezpečne s šťastne. Migranti utekajú pred vojnou, chcú zachrániť rodiny a žiť v pokoji. Majú na to právo?

Ale jasné, že majú. A my, tu, v Európe, máme právo, aby sa zachovali naše tradícia, kultúra, zvyky, samotná reč? Máme právo na to, aby naše ženy neznásilňovali, aby tu stále nevybuchovali bomby a nákladné autá nevrážali do davu okoloidúcich? Máme právo?

Ale áno. Ale veď netreba hádzať všetkých migrantov do jedného vreca. Nik netvrdí, že medzi nimi nie sú somári a teroristi. Sú aj medzi nimi darmožráči a násilníci. Ale to sú jednotlivci. A medzi nami nie sú? A kvôli nim zavrhneme všetkých ostatných – milióny?

Tak to si správne povedal – milióny... Smerujú sem milióny migrantov – so svojimi tradíciami, zvykmi, so svojimi názormi a postojmi a mentalitou. Bohužiaľ, drvivá väčšina z nich sa nikdy ani trochu neprispôsobí nášmu spôsobu života a budú tlačiť, aby práve my sa prispôsobili ich spôsobu života. A ak sa nebudeme chcieť prispôsobiť, tak preto nás budú likvidovať – iné, demokratickejšie metódy nepoznajú. Škoda, že to nechápe Merkelová.

Ale čo rýpeš do tej Merkelovej? Hádam, nechceš povedať, že nemecká kancelárka rozumie politike horšie, ako ty? Aj keď je Nemka, ale nie je taká rasistka, ako si ty.

Čo sa furt oháňaš tým rasizmom? Aký som ti rasista? Pozri sa do encyklopédie – čo znamená slovo „rasista“.  Rasista to je ten, ktorý preferuje iba svoju rasu, náciu a chce zlikvidovať alebo aspoň ublížiť inej rase, ľuďom iných národností. Preboha, čo ma nepoznáš? Kedy som komu v živote ublížil? A ani nechcem. Ale preto, že chcem, aby nám neubližovali iní – tak som rasista? Keby tí migranti prišli sem a prijali náš spôsob života a nerobili zloty – tak ani nemuknem. Ale sám vidíš, čo sa deje. A bude to horšie, pretože migranti pribúdajú.

Ale tak daj im čas. Veď si zvyknú, pochopia, ako sa majú správať. Zatiaľ sú ešte pobláznení a nezorientovali sa. Nie všetci moslimovia sú somári, kriminálnici a násilníci.     

To nehovorím. Ale kým sa väčšina z nich „zorientuje“, pozabíja polovicu miestneho obyvateľstva. Majú svoj spôsob života a nechcú ho zmeniť. Chcú žiť podľa svojich pravidiel – tak ako si zvykli vo svojej vlasti. Ale toto je Európa, nie Blízky východ. Hovoríš o spravodlivosti, demokracii? Tak skús vycestovať na Blízky východ a zaviesť tam aspoň niektoré naše princípy a tú istú demokraciu – a uvidíš. Ani pár dní neprežiješ... Hneď ti ukážu, kto je v dome gazda. Musí byť aspoň nejaká reciprocita. V ich krajinách nemôžeš žiť podľa našich pravidiel. Tak u nás by aspoň trochu mali rešpektovať náš spôsob života. A to nechcú.

Fakt, ty si asi múdrejší, ako Merkelová alebo celé vedenie Európskej únie! Keď sem Merkelová migrantov pustila, tak asi vie, čo robí. Asi si nemyslí, že zlikvidujú nás všetkých. Katastrofické scenáre vykresľujú iba takí ľudia, ako si ty.

A takých je drvivá väčšina, ak si to všimol. Akurát, naši šéfovia to akosi nechápu. A stále oháňajú sa tým, že treba pomáhať tým, ktorí utekajú pred vojnou. Drvivá väčšina migrantov sú ekonomickí migranti – chcú mať lepšie životné podmienky. Myslia si, že prídu do raja, kde všetko budú mať zdarma a budú žiť podľa svojich pravidiel a tradícií. V tom je chyba.

Ale veď tá istá Merkelová zabezpečila, aby migrantov preverovali a tých, ktorí azyl si nezaslúžia, posielajú domov. Je to normálna, korektná, demokratická politika.

A vďaka tejto demokratickej politike migranti znásilňujú európske ženy, vybuchujú tu bomby a vytvárajú sa tu lokality, kde pôvodní obyvatelia Európy nemôžu ani strčiť nos? Vysvetlí väčšine tých prisťahovalcov, že nejaká žena, ktorá si oblečie európske šaty a nedajboh minisukňu, nie je prostitútka alebo nemorálna žena. Podľa nich, má byť správne oblečená. Teda musí mať moslimskú burku, šatku a musí byť zahalená od nosu až po päty. Inak ju musia znásilniť alebo ukameňovať. Preboha, chceš žiť v stredoveku? Uvedomuješ si to?

Veď hovorím, že sú menšie problémy, ale treba vychytať všetky muchy, vysvetliť migrantom, čo sa patrí a čo nie. Určite to pochopia, nie sú sprostí, ako si myslíš.

Áno, a toto vysvetlí tým ženám, ktoré už znásilnili, vysvetlí tým pozostalým, príbuzných ktorým už zabili a ktorých ešte zabijú. Väčšina migrantov kašle na tvoje európske zákony a morálku. Genosska Merkelová by všetko pochopila, keby vycestovala niekde na Blízky východ – bez svojej ochranky... Potom by si určite zmenila svoje názory a postoje, ak by sa,  samozrejme, odtiaľto vrátila živá a zdravá... Nechápe, že pomáha budovať pre svojich, ale aj našich detí a vnukov európsky kalifát? Nevie, aký tu môže vypuknúť masaker o pár rokov?

Ale čo stále strašíš vraždami a masakrami? Dúfam, to nebude také zlé. Väčšina migrantov si pochopí, kde je sever. Ostatných  ozaj treba poslať domov.

No skús ich potom posielať domov, keď tu budú milióny. Aj pár stoviek teroristov dokáže robiť veľké problémy. A o pár rokov tu bude niekoľkomiliónová armáda – a povedia, že sú doma, že toto je už ich vlasť. A potom, ak sa to tvojim vnukom nebude páčiť, môžu pokojne odtiaľto vypadnúť, alebo ich zlikvidujú – migranti majú svoje predstavy o „demokracii“. Čudujem sa ľuďom, ktorí nevedia počítať do troch. Lenže pykať budú naši potomkovia.   

S tebou sa asi nedohodnem. Ja som optimista, ale ty si pesimista. V tom je problém.

Ja som realista – preto máme odlišné názory. Viem počítať do troch. Ešte mám akú - takú nádej, že naše veľkomožní zmúdrejú – radšej neskôr, ako nikdy. Už vo svojej histórii Európa mala aj väčšie problémy a prežila. Ak Pán Boh dá, prežije a teraz. Už sa môžeme spoliehať asi iba na sily nebeské – na naše vlády a politikov sa spoľahnúť takmer nedá...

A čo ľudia, národ, verejnosť, spoločnosť? Prečo sa musíme spoliehať iba na vlády?

Ale veď sám vidíš, ako je to s našou verejnosťou. Časť je obĺbnutá, druhá časť ničoho nie je schopná, tretia časť kašle na všetko... A takých, ktorí by niečo vedeli a dokázali to zmeniť, je akosi málo. Obalamutená nemecká verejnosť si zasa zvolila Merkelovú. Zasa sa Nemci nepoučili. Už tých pruserov v histórii mali viac. Koľko razy ešte musia dostať po hlave, aby zmúdreli? Bohužiaľ, kvôli nim budeme mať problémy aj my - ako inak, Nemecko – motor Európskej únie. Ako hovorím, ak nezmúdrieme, ak nezmeníme pravidla hry, potom mám veľké obavy o naše deti a vnukov. A sme takí sprostí, že to nedokážeme zmeniť?..   

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

83 %
(6 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1303x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1819x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1733x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1537x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,