asfasdf ×

NázorObčana.sk

The Times: „Maďarská vláda odhaľuje medzinárodné sprisahanie nazývané „Sorosov plán“

 Aktuality

Renovovaný britský denník The Times zverejnil pozoruhodnú informáciu o tom, že maďarská vláda pod hlavičkou národného dotazníku distribuuje letáky, v ktorých sa odhaľuje medzinárodné sprisahanie nazývané „Sorosov plán“...

03 Október
2017 17:59:55

 

Foto: Screenshot The Times

The Times poukazuje na to, že sa v letákoch odhaľujú údajné plány Európskej únie, vedenie ktorej mieni, v súlade so zámermi stále nespokojného miliardára, presídliť afrických a blízkovýchodných prisťahovalcov zo Západnej do Východnej Európy. Navyše, podľa tohto plánu, by každý štát mal povinne „investovať“ ťažké peniaze na pomoc migrantom. The Times, prízvukuje, že maďarská vláda je pobúrená tým, že, v súlade so Sorosovým plánom, by asi milión migrantov mohol sa pokojne pohybovať po celom území Európskej únie, vrátane, pochopiteľne, územia Maďarska.


„Pod rúškom vládnej ankety „Národná konzultácia 2017“ v Maďarsku distribuujú letáky, ktoré popisujú pokus o zaplavenie Európy prisťahovalcami. Toto sprisahanie v letákoch označujú ako „Sorosov plán,“ prízvukuje britský denník. Cituje tento leták, podľa ktorého, by „každý štát únie mal zaplatiť 9 miliónov forintov /cca 25,4 britských libier/ v rámci povinnej štátnej podpory pre každého prisťahovalca“.

Dodáva, že v letáku sa uvádza, že Brusel v rámci „Sorosovho plánu“ povinne prerozdeľuje prisťahovalcov zo Západnej Európy do krajín Východnej Európy. Aj Maďarsko by sa tiež malo zúčastniť na tomto procese. „Účelom plánu Sorosa je znížiť význam jazyka a kultúry  európskych krajín za účelom urýchlenej integrácie nelegálnych prisťahovalcov,“ podčiarkuje britský denník.

Podotýka, že „maďarský premiér Viktor Orbán označil miliardára za svoj „osobný cieľ“ v boji proti migračnej politike EÚ a kritizoval Sorosa v kampani na podporu svojej vládnej strany, ktorá môže byť na jar budúceho roka zvolená už na tretie volebné obdobie. Pripomína, že prednedávnom Orbán vyzval Maďarov, aby sa zúčastnili na prieskume a odpovedali, či podporujú „Sorosov plán“ alebo nie. Podľa jeho názoru môžu ľudia podobným spôsobom pomôcť ochrániť Maďarsko pred migrantmi.

The Times uvádza, že Orbánova kampaň zjednocuje protiprisťahovalecký euroskepticizmus a obviňuje miliardára z medzinárodného sprisahania, na čele ktorého stojí tento židovský finančník. Britský denník prízvukuje, že v krajine s antisemitskou minulosťou a silným pravicovým táborom to v súčasnosti vyvoláva nepríjemné reminiscencie. The Times poukazuje na reakciu miliardára, ktorý povedal, že je rozhorčený, že maďarská vláda používa „antisemitské obrazy v rámci úmyselnej dezinformačnej  kampane“.

Britský denník pripomína, že Viktor Orbán je najznámejším oponentom Východnej Európy /vo Veľkej Británie majú svoje predstavy o tom, čo je Východná a čo je Centrálna Európa – pozn. ER/ voči bruselským kvótam  na prerozdelenie migrantov. Maďarský premiér taktiež  kritizoval EU za to, že nebola schopná zastaviť nelegálne prisťahovalectvo utečencov do Európy.

„Maďarsko odmietlo rozhodnutie Európskej komisie, že by malo prijať utečencov podľa systému kvót rovnako aj rozhodnutie súdu EU, ktorý potvrdil zákonnosť európskej politiky v tejto oblasti, a označilo to za „akt politického znásilnenia,“ uzatvára svoj komentár britský denník The Times.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(7 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:
senil, 04.10.2017, 12:08:21 0 0
Gratulujem maďarsku za odhalenie Sorosa. Soros je zlo. Jeho názory sú škandálne a otvorene o nich hovorí na bilderbergovských konferenciách. Chcel by islamizovať Európu a zničit jej povodnu kultúru. takže ma´darov chápem. http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu
  • 1

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1306x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1820x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1735x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1538x 👤eugenius
,