asfasdf ×

NázorObčana.sk

Švédsky sociológ Joakim P. Jonasson: úrady skrývajú skutočné údaje o hrôzostrašnom počte násilných trestných činov spáchaných migrantmi

 Aktuality

Švédsky sociológ, novinár Joakim P. Jonasson, zistil, že domáce úrady skrývajú skutočné údaje o počte násilných trestných činov spáchaných migrantmi. Výsledky jeho prieskumu zverejnil švédsky portál SaveMySweden.

28 Október
2017 18:44:08

 

Foto: Facebook

Sociológ uskutočnil výskum, počas ktorého sa zistilo, že vo viac ako 95% prípadov znásilnenia vo Švédsku sú páchateľmi migranti z ázijských krajín, Blízkeho východu alebo z Afriky. V priebehu svojho prieskumu zistil, že najčastejšie sa podobných zločinov dopúšťajú prisťahovalci z Afganistanu. Švédsky sociológ poukázal na to, že domáce úrady úmyselne skryjú tieto skutočnosti.

Pripomenul, že v januári tohto roka minister pre migráciu Morgan Johansson nariadil Rade pre prevenciu kriminality (BRA), aby nezhromažďovala, neanalyzovala a nezverejňovala štatisticky údaje o pôvode zločincov. „To iba rozviazalo ruky páchateľom násilných trestných činov,“ prízvukuje novinár a sociológ Joakim P. Jonasson. Zdôraznil, že domáce úrady všetkými možnými spôsobmi bránili vykonaniu sociologickej štúdie o tejto otázke.

Prízvukuje, že nezávislé vyšetrovanie sa však uskutočnilo a jeho výsledky vyzerali desivo. „V pomere násilných trestných činov je „prevaha“ zločinov spáchaných migrantmi jednoducho katastrofická. Ak rozoberieme štatistiky podrobnejšie, pochopíme, že švédski muži v posledných 5 rokoch spáchali znásilnenie len v 4% z celkového počtu v tejto kategórii trestných činov. Ostatných 96 % zločinov spáchali prisťahovalci! Inými slovami, riziko, že vás napadne práve migrant, je 541 krát väčšie, ako to, že na vás náhodou zaútočí švédsky muž. Bol som strašne šokovaný týmito štatistikami,“ prízvukuje švédsky novinár.

Poukázal na to, že švédske úrady úmyselne skrývajú fakty zločinov migrantov a bránia všeobecnej publicite, pretože nechcú vyvolávať paniku. „Ale vzhľadom na to, že polícia je absolútne bezmocná a nedokáže riešiť podobné problémy, a navyše Švédsko sa pridržiava pochybnej solidarity v rámci EÚ a utajuje všetky tieto informácie, neveští to nič dobré,“ upozorňuje sociológ.

„Švédsko bolo kedysi jednou z najbezpečnejších krajín v Európe, ale dnes je ohniskom zločinu kvôli veľmi zlej migračnej politike EÚ a domácich úradov,“ prízvukuje v závere známy švédsky sociológ a novinár Joakim P. Jonasson.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

91 %
(11 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 479x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 656x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 523x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 771x 👤eugenius
,