asfasdf ×

NázorObčana.sk

Švédsky sociológ Joakim P. Jonasson: úrady skrývajú skutočné údaje o hrôzostrašnom počte násilných trestných činov spáchaných migrantmi

 Aktuality

Švédsky sociológ, novinár Joakim P. Jonasson, zistil, že domáce úrady skrývajú skutočné údaje o počte násilných trestných činov spáchaných migrantmi. Výsledky jeho prieskumu zverejnil švédsky portál SaveMySweden.

28 Október
2017 18:44:08

 

Foto: Facebook

Sociológ uskutočnil výskum, počas ktorého sa zistilo, že vo viac ako 95% prípadov znásilnenia vo Švédsku sú páchateľmi migranti z ázijských krajín, Blízkeho východu alebo z Afriky. V priebehu svojho prieskumu zistil, že najčastejšie sa podobných zločinov dopúšťajú prisťahovalci z Afganistanu. Švédsky sociológ poukázal na to, že domáce úrady úmyselne skryjú tieto skutočnosti.

Pripomenul, že v januári tohto roka minister pre migráciu Morgan Johansson nariadil Rade pre prevenciu kriminality (BRA), aby nezhromažďovala, neanalyzovala a nezverejňovala štatisticky údaje o pôvode zločincov. „To iba rozviazalo ruky páchateľom násilných trestných činov,“ prízvukuje novinár a sociológ Joakim P. Jonasson. Zdôraznil, že domáce úrady všetkými možnými spôsobmi bránili vykonaniu sociologickej štúdie o tejto otázke.

Prízvukuje, že nezávislé vyšetrovanie sa však uskutočnilo a jeho výsledky vyzerali desivo. „V pomere násilných trestných činov je „prevaha“ zločinov spáchaných migrantmi jednoducho katastrofická. Ak rozoberieme štatistiky podrobnejšie, pochopíme, že švédski muži v posledných 5 rokoch spáchali znásilnenie len v 4% z celkového počtu v tejto kategórii trestných činov. Ostatných 96 % zločinov spáchali prisťahovalci! Inými slovami, riziko, že vás napadne práve migrant, je 541 krát väčšie, ako to, že na vás náhodou zaútočí švédsky muž. Bol som strašne šokovaný týmito štatistikami,“ prízvukuje švédsky novinár.

Poukázal na to, že švédske úrady úmyselne skrývajú fakty zločinov migrantov a bránia všeobecnej publicite, pretože nechcú vyvolávať paniku. „Ale vzhľadom na to, že polícia je absolútne bezmocná a nedokáže riešiť podobné problémy, a navyše Švédsko sa pridržiava pochybnej solidarity v rámci EÚ a utajuje všetky tieto informácie, neveští to nič dobré,“ upozorňuje sociológ.

„Švédsko bolo kedysi jednou z najbezpečnejších krajín v Európe, ale dnes je ohniskom zločinu kvôli veľmi zlej migračnej politike EÚ a domácich úradov,“ prízvukuje v závere známy švédsky sociológ a novinár Joakim P. Jonasson.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

91 %
(11 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1451x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1980x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1876x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1651x 👤eugenius
,