asfasdf ×

NázorObčana.sk

Známy hokejista Alexander Ovečkin vytvára „Putinov tím“: zdôraznil, že nejde o politiku, ale chce podporiť svoju krajinu a prezidenta

 Aktuality

The Washington Post informoval, že svetová hokejová hviezda a kapitán klubu Washington Capitals Alexander Ovečkin oznámil vytvorenie občianskeho hnutia „Putin’s team“ /“Putinov tím“/. Ovečkin to oznámil aj na svojej stránke v Instagramu.

04 November
2017 18:19:42

 

Foto: Instagram Alexander Ovečkin

Hokejista prízvukoval, že nejde o politiku: takto chce podporiť svoju krajinu a prezidenta Putina. „Osobné ocenenia a odmeny všetko je to fajn, ale v hokeji, ako aj v každom inom povolaní, to najdôležitejšie pre víťazstvo je mužstvo, tím. Iba tím je schopný prelomiť priebeh hry, urobiť nemožné. V poslednom období v západných médiách často stretávam výraz „Putinov tím“, to jesť mužstvo Putina. Viete, ľúbi sa mi táto definícia. Som ochotný byť súčasťou tohto tímu. Nikdy som neskrýval môj vzťah voči nášmu Prezidentovi a vždy som ho otvorene podporoval,“ napísal Ovečkin na Instagramu. 


„Verím, že nás, tých, ktorí podporujú Vladimíra Putina, je veľa! Tak preto sa máme spojiť a ukážeme celému svetu silné a stmelené Rusko! Dnes chcem oznámiť všetkým, že vytváram občianske hnutie pod názvom Putin Team. Som hrdý na to, že môžem byť súčasťou tohto tímu. Je to rovnaký pocit, ako ten, keď si obliekaš dres reprezentácie Ruska, a vieš, že ti fandí a podporuje ťa celá krajina,“ zdôraznil Alexander Ovečkin.

V rozhovore pre The Washington Post Alexander Ovečkin prízvukoval: „Iba podporujem svoju krajinu, rozumiete? Narodil som sa tam, tam sú moji rodičia, všetci moji kamaráti. A ako aj ľudia z iných krajín, tiež podporujú svojho prezidenta. Nesnažím sa byť politikom a ani nikým v podobnom duchu. Iba podporujem svojho prezidenta a jednoducho podporujem svoju krajinu,“ podčiarkol slávny hokejista.

The Washington Post pripomenul, že v marci budúceho roka sa v Rusku budú konať prezidentské voľby a Vladimír Putin zatiaľ ešte neoznámil, či bude alebo nebude kandidovať. Americký denník poukazuje na to, že v súčasnosti sú ratingy ruského prezidenta prevyšujú 80 percent, je bezkonkurenčne najpopulárnejší a na svojom poste pôsobil  dlhšie, ako hociktorý ruský alebo sovietsky najvyšší predstaviteľ, okrem Josifa Stalina.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(6 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 412x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 401x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 644x 👤eugenius

Kyjev chce do NATO. Odteraz to bude maž uvedené v Ústave Ukrajiny

 

Ukrajinský parlament spečatil snahu o členstvo krajiny v EÚ a NATO. Najvyššia rada Ukrajiny schválila p...

📅11.02.2019 0 927x 👤eugenius
,