asfasdf ×

NázorObčana.sk

Bezpečnostné služby Doneckej a Luhanskej ľudovej republiky v priebehu spoločnej špeciálnej operácii zadržali skupinu ukrajinských diverzantov

 Aktuality

Napriek tomu, že hlava Luhanskej republiky Igor Plotnický „poslal“ do demisie šéfa ministerstva vnútra Igora Korneta, ten sa zúčastnil na spoločnej operácii doneckých a luhanských bezpečnostných služieb.

24 November
2017 20:33:10

 

Foto: Facebook

V priebehu tejto operácie donecké a luhanské bezpečnostné zložky zadržali skupinu ukrajinských diverzantov, ktorá pripravovala teroristické činy a vraždu niektorých vedúcich predstaviteľov Donecku a Luhansku. O výsledkoch tejto operácie v Luhansku informoval práve Igor Kornet.

Pre novinárov prezradil, že niektorí ukrajinskí špióni už dlhšie pôsobili v Luhansku a snažili sa destabilizovať celkovú situáciu v republike a paralyzovať činnosť vedúcich štátnych orgánov LĽR. Dodal, že títo špióni šírili dezinformácie za účelom diskreditácie niektorých najvyšších predstaviteľov republiky. Podčiarkol, že aj kvôli ich činnosti vypukol škandál s demisiou Igora Korneta.


Informáciu o úspešnej spoločnej špeciálnej operácii potvrdili aj v Donecku. Ministerstvo štátnej bezpečnosti Doneckej ľudovej republiky uviedlo, že bezpečnostné sily Donecku a Luhansku zadržali skupinu 10 ukrajinských diverzantov. Potvrdilo, že títo diverzanti pripravovali atentáty na vedúcich predstaviteľov oboch republík.

Ministerstvo štátnej bezpečnosti Doneckej ľudovej republiky taktiež informovalo, že v priebehu vyšetrovania, ktoré sa práve začalo, zistili, že na území oboch republík špionážnou činnosťou sa zaoberali minimálne dve veľké skupiny ukrajinských diverzantov, jednu z ktorých už zlikvidovali. Časť ukrajinských diverzantov zadržali v Luhanskej republike a onedlho zadržali aj druhú časť tejto skupiny, tento raz v Donecku – po atentáte na vicepremiéra Doneckej republiky Alexandra Timofejeva.

Tlačová služba ministerstva uviedla, že v súčasnosti donecké a luhanské bezpečnostné služby pátrajú aj po ďalších ukrajinských diverzantoch, ktorí ešte pôsobia na území oboch republík.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(7 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1931x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2482x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2273x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 2031x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,