asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ukrajinskí hakeri zasa sa nabúrali do oficiálneho portálu Ľudovej milície Luhanskej ľudovej republiky a zverejnili tam falošné informácie

 Aktuality

Tlačová služba Ľudovej milície Luhanskej ľudovej republiky oznámila, že ukrajinskí hakeri zasa sa nabúrali do oficiálneho portálu tohto obranného rezortu republiky a opäť zverejnili tam falošné informácie, aby destabilizovali situáciu v LĽR.

01 December
2017 19:00:32

 

Foto: Facebook

„Večer 29. novembra, o 18. hodine, portál Ľudovej milície LĽR bol zasa atakovaný ukrajinskými hakermi, ktorí sa dokázali do neho nabúrať. Bezpečnostné služby Ukrajiny sa všetkými spôsobmi snažia destabilizovať situáciu v Luhanskej ľudovej republike. Žiadame občanov, aby neverili provokatérom a zachovávali pokoj,“ uvádza sa vo vyhlásení Tlačovej služby Ľudovej milície Luhanskej ľudovej republiky.

Luhanské média pripomínajú, že podobný pokus ukrajinskí hakeri urobili presne pred týždňom, 22. novembra, a tiež umiestnili na portálu falošné informácie. Taktiež miestni novinári informujú, že ukrajinské bezpečnostné sily pravidelne útočia na všetky portály štátnych orgánov LĽR, spoločenských organizácií, médií a pod. Dokonca sa často nabúrali do súkromných internetových stránok obyvateľov LĽR, kde taktiež šírili klamlivé a provokujúce materiály.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(3 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 597x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 639x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,