asfasdf ×

NázorObčana.sk

Odmietajú sankčnú vojnu: spoločnosti z Írska mienia investovať na Kryme viac ako 100 miliónov eur

 Aktuality

Na Krym sa chystá početná delegácia podnikateľov z Írska. Podľa predbežných dohôd s vedením tohto ruského polostrovu, írske spoločnosti mienia investovať na Kryme viac ako 100 miliónov eur a realizovať spoločné projekty.

17 December
2017 18:31:22

 

Foto: Facebook

Podľa informácií, ktoré zverejnili krymskí novinári, v prvej etape írske spoločnosti mienia postaviť hotel blízko zrekonštruovaného letiska v Simferopoli, niekoľko hotelov na pobreží Krymu a podieľať sa aj na iných spoločných projektoch s krymskými partnermi. Krymské média informujú, že početná írska delegácia navštívi polostrov na začiatku budúceho roka a podpíše rad významných dohôd.

„Máme predbežné dohody s írskymi partnermi, ktorí majú záujem investovať na našom polostrove vyše 100 miliónov eur. Írski partneri majú záujem o realizáciu projektov predovšetkým v oblasti turistiky a hotelového biznisu, ale zaujímajú ich aj iné projekty,“ prezradil pre média spolupredseda ruskej občianskej organizácie „Podnikateľské Rusko“ Andrej Nazarov.

Organizátor návštevy írskych podnikateľov a významný írsky biznismen Patrick Duffy uviedol, že írski podnikatelia majú obrovský záujem o spoluprácu s ruskými kolegami na Kryme, a to aj napriek sankčnej vojne, ktorú vedie Brusel voči Rusku. Prízvukoval, že sa írski podnikatelia nemienia zúčastňovať na tejto vojne a preferujú dobré vzťahy a výhodný spoločný biznis s ruskými partnermi. Poukázal na to, že Krym je to, samozrejme, turistická destinácia, ale írske spoločnosti nemienia sa obmedzovať iba na výstavbu hotelov a iných turistických zariadení. Povedal, že sú aj iné zaujímavé oblasti.

„Máme veľký záujem o rozvoj spolupráce s ruskými partnermi. Moji írski kolegovia mienia investovať a rozvíjať svoj biznis na polostrove. Dublin a Krym majú veľa možností, ako úspešne spolupracovať a rozvíjať spoločný biznis. A to nielen v hotelovom sektore. Chceme prediskutovať s ruskými partnermi možnosti spolupráce v sfére medicínskych technológií, potravinárskom priemysle, pôdohospodárstve, sfére vzdelania a v iných oblastiach,“ zdôraznil Patrick Duffy.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(6 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 294x 👤eugenius

Sýrsky blázinec: Rusi bránia Kurdov pred Turkami, Kurdi útočia na Rusov. Bude im lepšie, ak sa Rusi na to vykašlú, odídu a ponechajú Kurdov Turkom?

 

Ako je známe, spoločné turecko-ruské hliadky v Sýrii začali svoju činnosť 1. novembra. Majú za úlohu...

📅10.11.2019 0 1079x 👤eugenius

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 557x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 741x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,