asfasdf ×

NázorObčana.sk

The New York Times: „Zasahovanie“ Ruska sa začalo opitými politikmi

 Aktuality

Jedným z faktorov, ktorý odštartoval začiatok vyšetrovania FBI údajného „ruského zasahovania“ do prezidentských volieb v USA, bola neformálna diskusia bývalého poradcu Donalda Trumpa Georgea Papadopoulosa.

02 Január
2018 17:24:00

 

Foto: Facebook

Diskusia sa konala pri poháriku tvrdého v jednom z londýnskych barov, uvádzajú noviny The New York Times. List spresňuje, že diskusia sa udiala v máji 2016. Papadopoulos sa v londýnskom bare Wine Rooms zhováral s austrálskym diplomatom Alexandrom Downerom, uviedla RIA Novosti a ďalej uviedla, že Papadopoulosovi tri týždne predtým oznámili, že „Moskva má k dispozícii stovky ukradnutých elektronických listov, ktoré poškodia reputáciu Hillary Clintonovej a jej predvolebnú kampaň“.

Práve o tom hovoril pripitý Trumpov bývalý poradca Austrálčanovi. No a o dva mesiace neskôr, keď sa na sociálnych sieťach objavili elektronické listy demokratov, austrálske úrady prezradili Papadopoulosom poskytnutú informáciu aj Washingtonu.

NYT píše, že krádež elektronických listov a fakt, že Trumpov spolupracovník o danej okolnosti vedel, sa stalo „hybným faktorom“ vyšetrovania, ktoré spustila FBI.

V sobotu 30. 12. 2017 The Washington Post napísali, že americkí vyšetrovatelia stále nepredložili žiadne seriózne dôkazy sprisahania Trumpovho predvolebného štábu s Moskvou.

No a keďže v tejto kauze stále niet nijakých objektívnych dôkazov sprisahania Trumpa a Moskvy, každý logicky uvažujúci človek smelo môže tvorcov tejto „pravdy“ zaradiť medzi originálnych konšpirátorov. No a tých, ktorí ju (aj a Slovensku) bez rozumu „len“ šíria, zaraďme hoci aj medzi biblické ovečky a baranov, ktorí len bľačia. Ale čo bľačia, to ich príliš nezaujíma. To predsa majú na starosti ich pastieri. 

V. Mikunda s využitím vz.ru

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(8 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 487x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 665x 👤eugenius

Vedci, vojenskí veteráni a iní odborníci spoločne vypracovali a podpísali Záverečné vyhlásenie za zachovanie mieru na Zemi

 

Ako sme už informovali našich čitateľov, v Moskve sa uskutočnila medzinárodná konferencia „Veteráni ...

📅07.06.2019 0 527x 👤eugenius

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 777x 👤eugenius
,