asfasdf ×

NázorObčana.sk

Slávna ruská krasokorčuliarka Irina Rodninová vyhlásila, že provokácie MOV proti ruským športovcom budú pokračovať aj počas olympiády

 Aktuality

Slávna ruská krasokorčuliarka, mnohonásobná šampiónka olympiády, majsterka sveta a Európy a v súčasnosti poslankyňa ruského parlamentu Irina Rodninová vyhlásila, že MOV bude robiť problémy ruským športovcom aj počas olympiády.

07 Január
2018 18:42:55

 

Foto: Facebook

V rozhovore pre ruské média prízvukovala, že Medzinárodný olympijský výbor robil, čo len mohol, aby nepustil ruských športovcov na zimnú olympiádu, a ešte viac si želá, aby Rusko bojkotovalo olympiádu v Kórey. „MOV svojimi krokmi ponížil sám seba a má dvojitý meter voči športovcom. V súčasnosti robí všetko možné, aby ponížil a pošpinil Rusko a našich športovcov. Preto vymysleli historky o „dopingovej kauze“. MOV klesol hlboko pod úroveň,“ prízvukovala olympijská šampiónka.

„MOV a iné organizácie robia všetko, aby sa Rusko rozhodlo o tom, aby neposlalo svojich športovcov na olympiádu a dokonca ju bojkotovalo. Bohužiaľ, niektorí naši odborníci to nechápu a tvrdia, že naši športovci by nemali cestovať do Kórey. Bola by to obrovská chyba. Neurobíme radosť našim nepriateľom! Nechcem, aby sme vlastnými rukami zničili kariéru mnohých našich vynikajúcich športovcov. Pre tých, ktorí to nechápu, vysvetlím, že ak budeme bojkotovať Olympiádu, potom automaticky, podľa pravidiel olympijských hier, MOV našich športovcov nepustí ani na ďalšiu olympiádu – automaticky budú musieť ju vypustiť. Niekto chce, aby sme 8 rokov chýbali na Olympijských hrách. Opakujem, neurobme radosť našim nepriateľom! Nech o tom ani nesnívajú“, podčiarkla Rodninová.

„Práve preto, že Medzinárodný olympijský výbor robí všetko, aby sme nešli alebo bojkotovali olympiádu, určite bude nám robiť problémy aj počas olympiády, nevzdáme sa a musíme urobiť všetko, aby sme urobili pravý opak. Nepripusťme, aby to našim nepriateľom vyšlo. Našťastie, naši športovci a vedenie krajiny sa rozhodli správne a naši olympionici idú na olympiádu. Aj keď bez zástavy a hymny, ale budeme víťaziť a celému svetu ukážeme, že patríme k tým najlepším. Toto bude to skutočné víťazstvo. Je to viac, ako vojna, ale zasa zvíťazíme. Celý svet uvidí, že napriek všetkému ruskí športovci vydržia všetko a budú víťaziť aj v tých najťažších podmienkach,“ uzavrela slávna ruská športovkyňa a   poslankyňa ruského parlamentu Irina Rodninová.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(15 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1295x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1813x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1723x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1531x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,