asfasdf ×

NázorObčana.sk

Videoreportáž: Americký moderátor brilantne odhalil metódy práce mainstreamových médií, ukázal, ako klamú svetové „nezávislé“ média a politici

 Aktuality

Americký mladík Nicholas J. Fuentes, moderátor televíznej relácie America First, mimoriadne presne, vtipne a profesionálne odhalil metódy práce svetových mainstreamových médií a politikov.

22 November
2018 08:22:46

Na úplne jasnom príklade ukázal, ako klamú svetové „nezávislé“ média a politici, ako prekrúcajú fakty, vytrhávajú z kontextu jednotlivé slová alebo frázy a vtlkávajú slniečkárske kaleráby do hláv ľudí.

Brilantne a vtipne predviedol, ako svetové média prekrútili slová Vladimíra Putina a presviedčajú svetovú verejnosť o tom, čo Putin ani nehovoril, ani nemal na mysli. Mainstream ho hneď obvinil z antisemitizmu a Nicholas J. Fuentes presne poukazuje na to, čo povedal, ale čo nepovedal ruský prezident.

Prezentujú bublinu, ktorú vytvorili svetové média, a toho sa, pochopiteľne, chytili aj politici. Tým najlepším spôsobom ukázal, ako funguje mainstream – všetko je jasné, ako facka. Moderátor relácie s patriotickým názvom America First objektívne prezentuje, ako otvorene a nehanebne klamú americké média, tajné služby a politici. A robí to, fakt, brilantne.

Prezentoval, ako pracuje, falšuje skutočnosť a klame verejnosť svetový mainstream. Pochopiteľne, náš vrelo milovaný domáci mainstream pracuje rovnakým spôsobom, dokonca predbieha „staršieho brata“: nielen preberá všetky tie klamstva a somariny, ktoré zverejňuje svetový mainstream, ale navyše vymýšľa aj vlastne – rovnakým spôsobom...

Toto video poslali mi kamaráti. Je síce trochu staršie, ale, bohužiaľ, bude aktuálne ešte dlhé roky, minimálne desaťročia... Video je s českými titulkami a určite sa oplatí oboznámiť s jeho obsahom. Pozrite si tento brilantný koncert amerického mladíka, ktorý sa nebojí povedať pravdu a robí to skutočne profesionálne, emocionálne, vynikajúce a vtipne argumentuje.

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

95 %
(37 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Prekvapivé závery medzinárodnej konferencie „Veteráni vojen a medzinárodná verejnosť - za mier a priateľstvo na planéte“ v Moskve

 

V Moskve sa v dňoch 26. – 29. apríla konala medzinárodná konferencia „Veteráni vojen a medzinárodná...

📅02.05.2019 0 569x 👤eugenius

Kyjev chce do NATO. Odteraz to bude maž uvedené v Ústave Ukrajiny

 

Ukrajinský parlament spečatil snahu o členstvo krajiny v EÚ a NATO. Najvyššia rada Ukrajiny schválila p...

📅11.02.2019 0 883x 👤eugenius

Nemci sa už nespoliehajú na políciu, vytvárajú oddiely domobrany, aby sa ubránili pred útočiacimi migrantmi

 

Nemecké média živo komentujú novinku. Primátor bavorského mestečka Amberg pre novinárov povedal, že j...

📅04.01.2019 0 1462x 👤eugenius

Bezpečnostná služba Ukrajiny obvinila Rusko z organizovania protestov „žltých viest“ vo Francúzsku

 

Stalo sa to, čo sa dalo s istotou očakávať. Niektorí európske politici a média obvinili Rusko z... orga...

📅12.12.2018 0 1135x 👤eugenius
,