asfasdf ×

NázorObčana.sk

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 Aktuality

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čestnej členke svojho klubu Lii Kľujkovovej, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov a aj dnes si takmer každý deň vysadne na motorku.

30 November
2019 08:37:04

Žije v meste Nižnij Novgorod a po prvý raz si nasadla na motorku, keď mala 19 rokov. Odvtedy veľa razy precestovala celý bývalý Sovietsky zväz, Rusko a niektoré cudzie krajiny. Bola niekoľkonásobná majsterka mesta a oblasti v motorkárskych pretekoch.

Sama hovorí, že recept jej mladosti a vitality je veľmi jednoduchý: netreba sedieť doma pri televízore, ale venovať sa rovnakej činnosti, ako aj za mladých čias, robiť to, čo človeka baví, nepozerať sa na prekážky a obmedzenia, ktorý človek pociťuje s pribúdajúcimi rokmi. Nočné Valkýry na svojej stránke VKontakte pripomenuli, že Lija Kľujkovová urobila za svoj život veľmi veľa, prežila dlhý a neordinárny život: šťastie a smútok, nádeje a rozčarovania, blízkosť a zradu, presvedčenie, rozhodnosť a zúfalstvo.

Podčiarkli, že podobné životné skúsenosti a to, že si vo svojej povahe zachovala dobro, optimizmus a stará sa o svojich blízkych ľudí – detí a vnukov – treba si vážiť nado všetko /https://vk.com/club96170191/. „Z celej duše prajeme Lii Jakovlevne, aby prežila ešte veľa rokov v dobrom zdraví a vitalite a aby každý jej deň bol naplnený láskou blízkych ľudí, prinášal jej radosť, úsmevy a príjemné chvíle. Nech v jej srdci vždy prúdi prameň večnej mladosti,“ zaželali jubilantke Nočné Valkýry.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(5 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

TOP články

,