asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ako predísť prekysleniu organizmu

 Aktuality

Určite ste už zachytili pojem „prekyslený organizmus“. Toto slovné spojenie je v súčasnosti pomerne často skloňované a je príčinou mnohých diskusií. V poslednej dobe sa objavili správy, že celá problematika prekyslenia organizmu je len mýtus.

13 September
2015 19:51:48

To môže byť pravda, no nemusí. Každopádne, zbytočne budeme riskovať, najmä ak sa proti tomuto problému vieme účinne brániť.

Potraviny a prekyslenie

Potraviny, ktoré konzumujeme, sa delia na zásadité, neutrálne a kyslé. Najlepšia a najzdravšia je zlatá stredná cesta. Pri nadmernej konzumácií kyslých potravín, ako sú napríklad bravčové mäso, cukor, tučné syry, biela múka, sladkosti a mnohé iné, vystavujeme svoje telo riziku.

Chýbajúce látky

Faktom ostáva to, že ak nám chýbajú niektoré látky, prejaví sa to na našom zdravotnom stave. Tieto kyslé potraviny spôsobujú nerovnováhu v našom organizme a okrem toho spôsobujú množstvo nepríjemností, akými sú únava, svalové kŕče , bolesti svalov, psychické problémy  či oslabenie imunity. Ak ste zistili, že sa tieto príznaky u vás objavujú, nezúfajte! Existuje riešenie.

Samozrejme, základom je strava. Mali by sme sa snažiť prijímať vyváženú stravu, ktorá v našom tele vytvorí neutrálne prostredie. Okrem toho môžeme telu pomôcť tak, že mu budeme pravidelne dodávať minerálne látky. Týmto zamedzíme zdravotným ťažkostiam a vyrovnáme tak rovnováhu v našom organizme. A aké prípravky pomáhajú? Hľadali sme za vás na internete a našli sme!

Z mnohých, ktoré nájdete na trhu, môžem vybrať napríklad Alkalio. Tento prípravok obsahuje iba prírodné zložky, ktoré priaznivo vplývajú na kyslosť prostredia v našom tele. Alkalio vám pomôže doplniť minerály, ktoré vám chýbajú a zbaviť sa tak problémov súvisiacich s prekyslením organizmu. Okrem toho je to slovenský stopercentný BIO výrobok, takže je vysoko kvalitný.

Či už sa prikláňate k skupine, ktorá berie prekyslenie ako problém, alebo k skupine, ktorá ho pokladá za mýtus, jedno je isté. Naše telo potrebuje dôležité minerály na to, aby fungovalo správne. A našou povinnosťou je dodávať mu ich.

Aj minerálka má kyslé pH

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

V roku 2025 bude na celom svete až 400 miliónov astmatikov

 

Takmer 340 miliónov ľudí na svete trpí astmou, celoživotným ochorením, ktoré postihuje predovšetkým ...

📅07.05.2019 0 469x 👤eugenius

Fredy Ayisi otvoril v Bratislave nové centrum jogy

 

„Fredyho joga je iná. Je to dych, energia, pohyb a príbeh, s ktorým vás počas svojej lekcie prevedie. K...

📅28.11.2018 0 1092x 👤eugenius

Ročne zomiera 1,5 milióna ľudí na choroby, ktorým sa dá predísť očkovaním

 

Chrípka každoročne nakazí 3,5 milióna ľudí, čo vedie až k 650 tisícom úmrtí. Každý rok zomiera 1...

📅13.11.2018 2 1053x 👤eugenius

Spánok a jeho nedostatok

 

Všetci iste vieme, že spánok je pre nás mimoriadne dôležitý… Ale viete aj o tom, aké sú následky n...

📅07.07.2018 0 1362x 👤erap
,