asfasdf ×

NázorObčana.sk

Dostante sa do formy, vyzerajte SEXI a buďte FIT!

 Aktuality

Ak je vašim cieľom vyzerať lepšie, schudnúť či pribrať, hľadáte nové inšpirácie do kuchyne alebo si len chcete pripraviť zdravšiu alternatívu vašich obľúbených jedál a nápojov, tak vám určite odporúčame knižné novinky...

12 Január
2016 20:00:34

Ak je vašim cieľom vyzerať lepšie, schudnúť či pribrať, hľadáte nové inšpirácie do kuchyne alebo si len chcete pripraviť zdravšiu alternatívu vašich obľúbených jedál a nápojov, tak vám určite odporúčame knižné novinky Jedlo a fitness a Smoothies a fitness.

Jedlo a fitness


V knihe nájdete viac ako 150 originálnych, zdravých a chutných receptov. Recepty sú jednoduché, nenáročné na prípravu a financie, zostavené z bežne dostupných surovín.


Kniha vám priblíži svet zdravého stravovania, naučí vás pripravovať si svieže, výdatné a zdravé jedlá a predvedie vám nové a prekvapivé kombinácie chutí. Pri každom jedle je uvedená aj jeho nutričná hodnota.
Bonusom je 5 stravovacích plánov vypracovaných fitness trénerom! Stravovacie plány sú vypracované z receptv v knihe.

Smoothies a fitness

Kniha prináša viac ako 100 receptov na prípravu blahodárnych smoothies a džúsov.
Či ste už nikdy predtým smoothies nepripravovali, alebo ste v mixovaní ovocia už zabehnutý odborník, recepty v tejto knihe vám ukážu jednoduchosť a krásu pri pripravovaní týchto nápojov.

Ak potrebujete schudnúť a udržať si postavu sú tu recepty, ktoré prečistia váš organizmus, naštartujú váš metabolizmus alebo pomôžu spaľovať tuky. Pokiaľ je vaším cieľom nabranie svalstva a hľadáte nové spôsoby prípravy zdravých nápojov, ktoré vás dokážu i zasýtiť tieto recepty sú pre vás to pravé, no to svoje si tu nájdu aj tí, ktorí chcú prečistiť svoj organizmus, zbaviť sa škodlivín a toxínov, posilniť svoju imunitu alebo si jednoducho pripraviť len čosi zdravé.
Tento malý sprievodca prípravou smoothies vám ukáže všetko čo potrebujete vedieť pre prípravu týchto blahodárnych a zdravých nápojov a po vyskúšaní pár receptov budete pripravovať smoothies ako skúsený majster.

Kategórie v knihe:


• fit and slim smoothie • elixíry • smoothies pre detox • detox a podpora trávenia • raňajkové inšpirácie • imunita, energia, zotavenie • pre krásne vlasy a pokožku • recepty pre zdravie • recepty pre športovcov • proteínové smoothies

www.OnlineKnihkupectvo.sk

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,