asfasdf ×

NázorObčana.sk

Využite sychravé počasie na relax v slovenských kúpeľoch

 Aktuality

November sa nám začal pochmúrnym počasím. Vidieť to aj na našej nálade. Po príchode z práce sa cítime unavení, nemáme chuť na nič. Ak vaše telo a duša potrebujú oddych, využite tento čas na relax v slovenských kúpeľoch.

11 November
2020 15:21:27

Práve v tomto sychravom počasí nám všetkým relax veľmi pomôže. Zabudneme na stres, pracovné povinnosti a budeme sa venovať len relaxu.

Vyberte si kúpele, kde zrelaxujete

 

Aj keď je situácia taká, aká je, viaceré kúpele majú brány otvorené. Samozrejme, myslia aj na bezpečnosť klientov a v kúpeľoch sa ubytovávajú len negatívne testovaní klienti. Výhodou pre vás bude možnosť výberu kúpeľných miest, nakoľko viaceré z nich sa rozhodli nechať otvorené a poskytovať relaxačné služby nielen pacientom, ale aj klientom, ktorí sem prichádzajú len za relaxom. Kúpeľné hotely sú pravidelne udržiavané a dezinfikované, aby sa predišlo viacerým nepríjemnostiam. Očakávajú vás nadštandardné služby, široký výber procedúr a samozrejme aj luxusne zariadené izby, ktoré môžu konkurovať viacerým izbám v zahraničných hoteloch. Vyberte si luxusné hotely, ktoré vám poskytnú nadštandard, ktorý si zaslúžite.

Termoterapia – obľúbená procedúra

 

V tomto sychravom období je to snáď najobľúbenejšia procedúra. Jedná sa o teploliečebnú procedúru, ktorej základom sú parafínové, bahenné, či rašelinové zábaly. Ak pracujete manuálne, alebo sedíte v kancelárii, táto procedúra vám pomôže dokonale zrelaxovať a cítiť sa lepšie. Teplo je v tomto sychravom období veľmi užitočné a preto by vám aj lekári odporúčali vyskúšať príjemnú termoterapiu.

Využite sychravé počasie na relax v slovenských kúpeľoch. Okrem príjemných procedúr, vrátane termoterapie a masáže, odporúčame saunovanie a Kneippov kúpeľ. Rozhodne si spravte aj prechádzky po okolí kúpeľov. Spoznávajte zaujímavé miesta a nenechajte si ujsť atmosféru miestnych kaviarní, či reštaurácií. Viaceré kúpeľné mestá sú sústredné v horskom prostredí, preto si k batožine nezabudnite vziať aj turistickú výbavu. Práve po menšej, či náročnejšej prechádzke vám dobre padne napríklad plávanie, či saunovanie.

Zdroj obrázka:

 

Autor: Sofia Zhuravetc / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,