asfasdf ×

NázorObčana.sk

Zabezpečte vašim zamestnancom nielen obed, ale aj raňajky, či ovocie

 Aktuality
  • Objednanie k lekárovi pohodlne a rýchlo? Nemusí to byť fikcia: Dostať sa v našej krajine niekedy k lekárovi – špecialistovi je priam nadľudská úloha. Ak si chcete termín dohodnúť telefonicky, budete radi ak vám niekto vôbec zdvihne telefón a nie to ešte, aby ste si vyberali termín....
  • Aj takto môžete rozpoznať, že vám chýbajú vitamíny, či iné látky: Leto je čisto teoreticky ideálnym obdobím, čo sa týka dostatočného prísunu potrebných vitamínov a minerálov. Veď máme k dispozícii množstvo čerstvého ovocia a zeleniny, vďaka čomu si môžeme vyskladať naozaj pestrý a zdravý jedálniček....
  • Ako sa prejavuje skrátená uzdička a aké sú metódy jej liečby?: Ak je nejaký druh zdravotných problémov, s ktorými muži extrémne neradi chodia k lekárovi, potom to určite budú intímne problémy týkajúce sa milostného života. Medzi ne môže patriť aj problém so skrátenou uzdičkou....
  • Prečo je potrebná detoxikácia: Niekedy sa vám môže zdať, že nie je veľa dôvodov na to, aby ste sa celý deň cítili zle a na druhý deň sa ťažko prebúdzali. ...
  • Prečo je dobré pleť hydratovať?: Množstvo kozmetických produktov obsahuje rôzne hydratačné zložky, ktoré sa starajú o dostatočnú hydratáciu pleti. Hydratácia je pre pokožku dôležitá." a pod obrázkem tedy zbývající "Dostatok vlhkosti v pokožke je znakom nie len mladej a sviežej pokožky, ale aj vitálnej a zdravej pleti....

Čo robí vaša firma pre to, aby mali vaši zamestnanci prístup k výživnej a chutnej strave? Myslíme teraz nad rámec toho, čo káže zákon.

30 Jún
2022 22:35:27

Ak vás táto otázka zaskočila a teraz v pomykove dodávate, že o toto ste sa moc nestarali, máme pre vás dva tipy ako to zmeniť.

Raňajkové boxy, z ktorých si vyberie každý

Čo sa týka stravovania zamestnancov, veľa firiem sa im postará o obed a to je všetko. Raňajky si teda zamestnanci „riešia“ doma alebo si ich prinesú do práce. A čo takto vašim zamestnancom zabezpečiť aj chutné raňajky do práce?

Takéto raňajkové boxy do práce majú viacero výhod. Okrem toho, že je veľkým benefitom to, že vašim zamestnancom zabezpečíte raňajky (nie je veľa firiem, ktoré to robia), budú si ich môcť vychutnávať spoločne, čo zlepší tímového ducha a vzťahy medzi zamestnancami.

A čo takéto raňajkové boxy môžu obsahovať? Napríklad obložené chlebíky, croissanty, pagáče a rôzne iné dobroty, napríklad aj zdravé ovocie. A keď už sme pri ovocí, čo takto zabezpečiť, aby ho mali vaši zamestnanci stále dostatok?

Málokto konzumuje dostatok ovocia. Zmeňte to aspoň vo vašej firme

Ďalšou možnosťou ako urobiť pre vašich zamestnancov niečo naviac v otázke stravy, sú chutné vitamínové balíčky pre zamestnancov. A nie nemyslíme teraz žiadne tabletky, ale čerstvé a chutné ovocie.

Dbať na to, aby vaši zamestnanci (a aj vy) pravidelne konzumovali zdravé ovocie, je naozaj dôležité. Ak nie kvôli ničom inému tak preto, že len 1 z 10 dospelých konzumuje denne dostatok ovocia (a zeleniny). A čo je v prípade ovocia, či zeleniny ten dostatok?

Odborníci hovoria, že by sme si ovocie alebo zeleninu mali dopriať v 5 porciách denne. Keďže v práci trávime veľkú časť dňa, v ideálnom prípade by sme práve na pracovisku mali skonzumovať 3 porcie.

Zdroj obrázka:

Autor: bodiaphvideo / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Aj takto môžete rozpoznať, že vám chýbajú vitamíny, či iné látky

 

Leto je čisto teoreticky ideálnym obdobím, čo sa týka dostatočného prísunu potrebných vitamínov a mi...

📅30.05.2023 0 604x 👤PRclanky

Ako sa prejavuje skrátená uzdička a aké sú metódy jej liečby?

 

Ak je nejaký druh zdravotných problémov, s ktorými muži extrémne neradi chodia k lekárovi, potom to ur...

📅25.03.2023 0 877x 👤PRclanky

Prečo je potrebná detoxikácia

 

Niekedy sa vám môže zdať, že nie je veľa dôvodov na to, aby ste sa celý deň cítili zle a na druhý d...

📅16.03.2023 0 1028x 👤PRclanky

Prečo je dobré pleť hydratovať?

 

Množstvo kozmetických produktov obsahuje rôzne hydratačné zložky, ktoré sa starajú o dostatočnú hydr...

📅25.01.2023 0 1414x 👤PRclanky
,