asfasdf ×

NázorObčana.sk

Icon of the Seas: loď moderných oceánov

 Aktuality

Icon of the Seas, najnovšia loď Royal Caribbean, nastupuje na scénu ako moderný nástupca Titanicu.

26 Január
2024 10:49:24

V morskej doprave sú určité mená, ktoré sa stali legendami. Medzi ne nepochybne patrí Titanic, ale v posledných rokoch sa objavil nový hráč - Icon of the Seas. Táto loď predstavuje vrchol moderného lodného inžinierstva a luxusu, a posúva hranice toho, čo lodná doprava môže ponúknuť.

Porovnanie s Titanicom

Icon of the Seas, najnovšia loď v flotile Royal Caribbean, je doslova plávajúce mesto. S jej dĺžkou vyše 360 metrov a šírkou 47 metrov predstavuje oveľa väčšiu loď ako Titanic, ktorý mal dĺžku 269 metrov a šírku 28 metrov. Titanic mohol ubytovať okolo 2,435 cestujúcich, zatiaľ čo Icon of the Seas má kapacitu pre viac ako 5,600 cestujúcich v dvojlôžkových kajutách, s celkovou kapacitou pre až 9,500 cestujúcich vrátane posádky.

Cena Lístkov

Ceny lístkov na Icon of the Seas sa líšia v závislosti od trasy a typu kajuty. Základné ceny začínajú od približne $700 za osobu za týždennú plavbu, čo je výrazne viac než ceny na Titanicu, ktoré začínali od $60 v dnešnej hodnote. Avšak, Icon of the Seas ponúka omnoho viac luxusu a moderných vymožeností.

Prvá Plavba a Destinácie

Prvá plavba Icon of the Seas je naplánovaná na rok 2024. Loď bude vyplávať z Miami, Florida, s destináciami v Karibiku, vrátane St. Maarten a St. Thomas. Tieto trasy ponúkajú nádherné pláže, exotickú kultúru a nezabudnuteľné zážitky.

Zážitky na Palube

Na palube Icon of the Seas sa nájde niečo pre každého. Loď ponúka viacero bazénov, vodný park, zábavné parky, SPA centrá, viacero reštaurácií a bary, obchody, divadlá a dokonca aj klzisko. Cestujúci môžu tiež využiť fitness centrum, kino, alebo sa zúčastniť rôznych workshopov a prednášok.

Icon of the Seas je v mnohých ohľadoch míľnikom v lodnej doprave, posúvajúc hranice možného. Aj keď je jej cena lístkov vyššia, ponúka zážitky, ktoré sú nezrovnateľné s akoukoľvek inou loďou v minulosti, vrátane Titanicu. Táto loď predstavuje novú éru v oblasti luxusných plavieb a určite priláka tisíce cestujúcich, ktorí hľadajú nevídaný zážitok na mori.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

admin


Podobné články

,