asfasdf ×

NázorObčana.sk

Black Eyed Peas znova na scéne

 Aktuality

Vracia sa skupina Black Eyed Peas na scénu? Akú hudbu si pre nás pripravili v novom albume?

16 September
2020 06:53:54

Zdroj Google

Skupinu Black Eyed Peas asi netreba predstavovať,  ale niečo v krátkosti si o nej povieme.  Bola založená v roku 1995 no na vrchol slávy sa dostali až v roku 2003 vďaka tretiemu albumu,  ktorý ich dostal až na sami vrchol. 

Skladala zo štyroch členov,  traja muži a jedna speváčka J Rey Soul, ktorá skupinu opustila a vydala sa na vlastnú sólo dráhu. 

Žánrovo sa venovali RnB,  Hip Hopu a Rapu no na novom albume sa dostali až na Latino štýl,  ktorý je ich podaní veľmi zaujímavý. 

Nový album Translation je album,  ktorý,  je nadupaný novými skladbami,  ktoré si určite musíte určite vypočuť.  Samotný album obsahuje Track list,  v ktorom predstavili aj veľmi zaujímavých hostí.  Na albume nájdeme napríklad speváčku Shakiru či Kolumbijského speváka J.Balvin ďalších rôznych interpretov,  ktorí albumu dodali šmrnc.

Pre tých,  ktorí vedia Anglický jazyk majú možnosť zaznamenať niektorých skladbách aj skrytý odkaz.  Pravdepodobne pôjde o hĺbku,  ktorá má nasmerovať na nejaký smer,  čo sa týka sociálnych tém,  ktoré sa dejú práve v tomto roku.  Taký ten hlbší odkaz nájdete v 15- tej skladbe.

Album má množstvo vizuálov a vynikajúco spracovaných videoklipov ktoré si určite musíte pozrieť.  Pre tých skalných fanúšikov sa môžu tešiť na kvalitný album ktorý je už v predaji aj na Slovenskom trhu.  Ak vás už nebaví počúvať stále to isté do kola album sa oplatí zakúpiť a možno vás aj poteší že nepôjde len o klasický Latino štýl ale pridá sa k tomu aj basová elektro hudba,  a k tomu aj trochu hop hopu a Reggae štýlu. Takže máte viacero žánrov v kope.

Nebudem už prezrádzať nič viac aby ste mali aj vy samotný prvý dojem a možno budete príjemne prekvapení.  Ako som už spomínal album sa dá už zakúpiť aj na Slovensku a pokiaľ ste netrpezlivý tak niektoré skladby s vizuálom nájdete už na YouTube kanáli ktoré si môžete pozrieť.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

Miki1102


Podobné články

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,