asfasdf ×

NázorObčana.sk

Zabezpečenie auta a nezávislé kúrenie – dve veci, na ktoré by ste sa pred zimou mali zamerať

 Aktuality

Október je v plnom prúde a väčšina Slovenska už zažila prvé ranné mrazy aj na vlastnej koži. Najmä vodiči veľmi dobre vedia, aké sú prvé mrazy.

10 Október
2019 09:55:11

Žiadna príprava na zamrznuté okná a chýbajúca zimná výbava v aute im vie znepríjemniť život a najmä rannú cestu do práce.

Aby sme si ale mohli povedať, že naše auto máme v 100% stave, nemali by sme si pred zimou zabudnúť skontrolovať zabezpečenie auta a mali by sme pouvažovať nad praktickým a v zime užitočným nezávislým kúrením.

Zabezpečenie auta proti krádeži

 

Aj keď väčšina áut je v súčasnosti cenovo dostupná, autá sa aj tak vo veľkej miere kradnú. Zlodeji majú zväčša auta vytipované. Jedná sa o konkrétne značky, konkrétne modely a majiteľom ostávajú častokrát oči pre plač. Kradnutie áut sa zväčša koná na objednávku a autá putujú okamžite do zahraničia.

Skúste si ešte pred zimou vybrať lepšie zabezpečenie auta proti krádeži. Čím novšie auto máte, tým je paradoxne vyššia šanca odcudzenia automobilu. Ak si vyberiete zabezpečenie auta proti krádeži Pandora, stačí si vybrať stupne ochrany a doplnkové služby, ktoré vám najviac vyhovujú. Práve Pandora ponúka kvalitné zabezpečenie proti krádeži, vrátane GPS monitoringu a ovládania aplikáciou. Prémiové autoalarmy predstavujú budúcnosť v automobilovom priemysle, preto záujem o kvalitnejšie zabezpečenia auta je stále veľmi vysoký.

Nezávislé kúrenie

 

Námraza na čelnom skle, studený interiér auta a ľadový volant – takmer denná rutina, ak ráno cestujete autom. Žiaden vodič nemá rád, ak musí dlho stáť v mraze a čakať, kým sa mu odmrzne čelné sklo a kým odstráni snehovú pokrývku zo strechy, z čelného skla, zo spätných zrkadiel.

Nezávislé kúrenie vám ale dokáže vyhriať vozidlo skôr, ako sa k autu dostanete. Na diaľku môžete spustiť vyhrievanie, takže keď prídete k autu, snehová pokrývka a námraza budú preč a vy si sadnete do vyhriateho auta. Pandora ponúka spoľahlivejšie nezávislé kúrenie s funkciou diaľkového štartu a zobrazenia interiérovej teploty bez toho, aby ste sa k autu priblížili.

Zima je už za dverami, preto urobte všetko pre to, aby ste ráno nemuseli dlho stáť na parkovisku a aby ste mali také zabezpečenie auta, ktoré zlodejov odradí od kradnutia.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Vyberajte pre svojho domáceho miláčika dobré krmivo

 

Keď sa rozhodneme zaobstarať si domáceho miláčika, počítajte so starosťami, ktoré vám pribudnú. Pre...

📅10.10.2019 0 84x 👤PRclanky

Plánujete rozbehnúť vlastný biznis? Poradíme vám, ako postupovať

 

Podnikanie nie je prechádzka ružovou záhradou a viacerí ľudia si to neuvedomujú. Ak chceme rozbehnúť n...

📅09.10.2019 0 98x 👤PRclanky

Vychutnajte si so šálkou kávy aj vstupný bonus za registráciu bez vkladu

 

Áno, presne tak. Je to jedna z najdôležitejších výhod, pre ktorú sa mnohí nadšenci športu a virtuál...

📅29.09.2019 0 169x 👤PRclanky

Hon za titulom F1 zachránil Hamiltona pred istou kolíziou

 

Hamilton zareagoval na to, ako ho Charles Leclerc vytlačil z trate. Brit povedal, že ak je povolené takto j...

📅26.09.2019 0 223x 👤JM
,