asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ako si spríjemniť a zútulniť kanceláriu?

 Aktuality

Ako máte zariadenú svoju kanceláriu? Len úplne stroho a zdôvodňujete to tým, že veď je to len priestor, do ktorého si chodíte „odrobiť“ čo treba a idete domov?

25 Marec
2023 18:11:46

A zamysleli ste sa niekedy nad tým, že počas pracovných dní trávite v kancelárii v podstate viac času ako aktivitami s rodinou? Už chápete, prečo by ste mali zariaďovaniu vašej kancelárie venovať viac pozornosti?

Personalizácia a kvety

 

Aby ste sa vo svojej kancelárii cítili čo najpríjemnejšie a aby ste tak zvyšovali svoju pracovnú efektivitu, rozhodne nezaškodí ak v nej okrem praktických kancelárskych potrieb budú aj prvky, ktorými si kanceláriu personalizujete. Možností ako to docieliť je naozaj neúrekom.

Môžete si na voľnú stenu zavesiť obraz, či na pracovný stôl dať fotky svojej rodiny. Určitým spôsobom personalizácie však môže byť napríklad aj obľúbený hrnček. No a čo, že na ňom už bude vidno roky. Ak vás pitie kávy alebo čaju z tohto hrnčeka napĺňa príjemnými pocitmi a spomienkami, nemal by vo vašej kancelárii chýbať.

Spríjemniť prostredie vašej kancelárie efektívne dokážu aj kvety. Ideálne také, o ktoré je čo najjednoduchšie sa starať, aby ste viac času nestrávili starostlivosťou o ne ako prácou. A aby prežili aj to, keď nebudete niekoľko dní v kancelárii, napríklad počas dovolenky. Pri výbere črepníkov môžete prejaviť svojho estetického ducha.

Čo pomáha kreativite?

Aj keď do kancelárie chodíme pochopiteľne za prácou, pre zvýšenie efektivity a spríjemnenie pracovných povinností by ste v nej mali mať okrem spoľahlivej kancelárskej techniky aj nejaké malé rozptýlenie. Čo takto omaľovánky, ktorými sa môžete občas rozptýliť a zároveň podporiť svoju kreativitu?

Keď už sme pri kreativite, synonymom ku kreativite je veľká nástenná tabuľa, na ktorú si môžete zapisovať nápady, úlohy a skrátka všetko možné. Rozhodne by ste si ju do svojej kancelárie mali zaobstarať aj keď si myslíte, že je to zbytočnosť. Uvidíte ako často ju budete používať.

Zdroj obrázka:

Autor: Prathankarnpap / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Šetriť priestor v malom byte je možné aj tam, kde by vám to možno nenapadlo

 

Vlastné bývanie rozhodne nie je lacnou záležitosťou. Ceny nehnuteľností sú vysoké a žiadne výrazne ...

📅28.02.2024 0 595x 👤PRclanky

Slimák Neritina Zebra: Bojovník proti riasam v akváriu

 

Slimák Neritina Zebra je nenáročný a efektívny bojovník proti riasam v akváriách. Jeho schopnosť konz...

📅25.01.2024 0 667x 👤admin

Najlepšie regióny na kúpu nehnuteľnosti v Bulharsku

 

Pri výbere nehnuteľnosti v Bulharsku budú najlepším riešením veľké metropolitné oblasti. Všetko vš...

📅18.09.2023 0 2040x 👤PRclanky

Aké druhy váh sa často používajú v priemysle?

 

Výber váhy do priemyselnej prevádzky v mnohom pripomína výber váhy na akékoľvek iné použitie. Parame...

📅31.07.2023 0 1880x 👤PRclanky
,