asfasdf ×

NázorObčana.sk

Aké dámske doplnky a šperky sa vám budú najlepšie kombinovať s oblečením?

 Aktuality

Každá žena hľadá zaujímavé tipy, ako kombinovať šperky a rôzne iné doplnky práve v módnych časopisoch, pričom aj na internete dokáže nájsť súce kombinácie.

19 Január
2021 18:14:37

Ak neviete, aké šperky a doplnky sa vám budú najlepšie kombinovať s oblečením, odporúčame vám práve tieto.

Kabelky, ktoré si sami vyskladáte

 

Nájsť vhodnú kabelku môže byť pre viaceré ženy problém. Každá chce takú, ktorú by mohla nosiť prakticky k čomukoľvek, a to býva práve ťažké nájsť takú. Ak chcete módny doplnok v podobe kabelky kombinovať s oblečením, vyskladajte si vlastnú modernú dámsku kabelku. Bude originál, ktorý budete môcť nosiť roky, nakoľko ste si ju vyskladali z častí, ktoré sa vám najviac páčia. Vyberiete si lemy, rúčky, návleky, ale aj vnútro kabelky také, aké sa vám bude páčiť.

Odporúčame farebne neutrálne kabelky, poprípade kabelky v takej farbe, ktorá jasne dominuje vo vašom šatníku. Moderné dámske kabelky sa vám budú ľahko kombinovať s oblečením.

Strieborné náramky

 

Jednoduché strieborné náramky sa dajú taktiež kombinovať so všetkým. Môžete si ich zladiť ku kulotkám a voľným dámskym tričkám s krátkymi rukávmi, ale môžete ich nosiť aj pleteným svetrom a teplým legínám teraz cez zimu. Trendy strieborné náramky sú nadčasovým šperkom, ktorý využijete aj o pár rokov neskôr.

Šatka a šál v neutrálnych prírodných farbách

 

Ochrana krku na jeseň, jar, či v zime je samozrejmosťou. Ak hľadáte doplnky, ktoré sa budú jednoducho kombinovať, odporúčame vám kúpiť si šatku a šál v neutrálnych prírodných farbách. Kombinácia neutrálnych farieb na šále a šatke vám umožní kombinovať ich s výraznejšími farbami. Môžete si ich dať k fialovej, oranžovej, či tyrkysovej.

Takéto doplnky využijete pri každej príležitosti a budú najnosenejšími doplnkami po šperkoch a kabelkách.

Zdroj obrázka:

 

Autor: Alones / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

TOP články

,