asfasdf ×

NázorObčana.sk

Aký zásnubný prsteň vybrať ak nepoznáte vkus svojej polovičky?

 Aktuality

Keď sa muž odhodlá požiadať ženu o ruku, v prom rade začne rozmýšľať nad výberom vhodného zásnubného prsteňa. Tí, ktorých partnerky bežne nosia prstene, majú túto úlohu značne zjednodušenú.

30 Január
2022 13:47:46

Ak sa máte čím inšpirovať, máte to jednoduchšie

 

Ak má totiž vaša partnerka doma niekoľko prsteňov, ktoré pravidelne nosí, veľa vám toho napovedia. Jednak jej vkus na prstene, takže môžete „odkukať“ farbu a štýl jej obľúbených prsteňov a tým sa riadiť, keď sa zo záplavy krásnych zásnubných prsteňov budete snažiť vybrať ten pravý.

 

A obrovskou pomocou je to aj pri výbere správnej veľkosti zásnubného prsteňa, čo často robí mužom vrásky na čele. Jednoducho počas neprítomnosti vašej partnerky zmeriate prsteň, ktorý jej sedí alebo si jeden zoberiete so sebou do zlatníctva a veľkosť zvolíte podľa neho. Nie každý má však takéto šťastie.

 

Takýto prsteň bude stávka na istotu

 

Niektoré ženy prstene nenosia (pokiaľ nepríde ten zásnubný). V takomto prípade je najlepšie „zahrať“ to na istotu. V prípade zlatých prsteňov sú dobrou voľbou elegantné zásnubné prstene z bieleho zlata. A nielen pre to, že sú v súčasnosti populárne. Biele zlato sa svojou farbou hodí ku všetkému a tak sa vašej polovičke bude takýto prsteň skvelo kombinovať.

 

Čo sa štýlu prsteňa týka, keď si neviete rady, vyberajte spomedzi zásnubných prsteňov s jedným diamantom. Takýto štýl je overenou klasikou, pri ktorej by sme sa neváhali vsadiť, že nikdy nevyjde z módy. S takýmto prsteňom tak máte najväčšiu šancu, že sa trafíte do vkusu vašej partnerky.

 

No a čo tá veľkosť? To je najväčší problém. Ak nechcete prezradiť svoj zámer, budete ju musieť skúsiť trafiť. Našťastie, mnohé zlatníctva ponúkajú k zásnubným prsteňom možnosť bezplatnej úpravy veľkosti. Samozrejme, sú limity v tom, o koľko veľkostí sa ešte dá prsteň upraviť, takže ak neveríte svojmu odhadu, budete sa musieť pokúsiť veľkosť nenápadne zistiť.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: wavebreakmedia / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

TOP články

,