asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ewa Farna zmena!

 Aktuality

VARŠAVA - Je z nej kočka!

15 Január
2014 11:18:41

Ewa Farna (20) sa minulý rok predstavila ako porotkyňa Česko Slovenskej SuperStar. Ako jediná žena z trojice odborníkov chcela byť za parádnicu a obliekala sa najmä do zvodných minišiat. Tie však len zbytočne upozorňovali na jej kyprú postavu. Zdá sa však, že speváčke sa podarilo nadbytočných kíl zbaviť. Aktuálne totiž vyzerá oveľa lepšie a jej tvárička už nie je taká bucľatá ako pred niekoľkými mesiacmi.

 

 

Úplne iná! Ewa Farna počas minuloročného účinkovania v Česko Slovenskej SuperStar nijako nemaskovala kilá navyše. Kyprú postavu navliekala do obtiahnutých modelov a zo svojho veľkého zadku si robila srandu. 

Zároveň však pre médiá priznala, že krivky takýchto rozmerov ešte nikdy nemala. Rozhodla sa preto, že s nimi zatočí. Jej najnovšie fotografie totiž vyzerajú úplne inak. Kým ostatní lamentujú nad povianočnými kilami, Ewa sa chváli schudnutou figúrou. Aj jej tvár zoštíhlela. 

Ktovie, či je za tým aj účasť v porote pripravovaného poľského X Factoru. Možno s odstupom času speváčka uznala, že pred kamerami je lepšie mať o pár tukových vankúšikov menej. Snáď však aj pri chudnutí bude vedieť, kedy prestať. Kostru z nej totiž nikto nechce...
 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

55 %
(11 hodnotení)
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

simona


Podobné články

TOP články

,