asfasdf ×

NázorObčana.sk

Solárne automatické dvierka na kurín

 Aktuality
  • Ako ušetriť na spotrebnom materiáli do tlačiarne?: Dokupovanie atramentových náplní alebo laserových tonerov je pravidelnou činnosťou ak vlastníte tlačiareň. A v podstate ide aj o najdrahšiu položku na celej tlačiarni, čo veľmi rýchlo zistíte už pri prvom dokupovaní náplní alebo tonerov....
  • Prečo sa oplatí kúpiť spotrebiče Miele?: V súčasnosti je trh s domácimi spotrebičmi tak rozsiahly, že si vyberie každý bez ohľadu na to aké má požiadavky, či možnosti, čo sa týka rozpočtu. Pre tých, ktorí hľadajú maximálnu kvalitu, je tu nemecká značka Miele....
  • Máte kompletne zanesený DPF? Čo sa s tým dá robiť?: Každému majiteľovi modernejšieho auta s dieselovým motorom je dobre známy filter pevných častíc (DPF), ktorý slúži na zachytávanie pevných častíc výfukových plynov. A rovnako mu je dobre známa aj potreba jeho regenerácie, keď sa zanesie....
  • Kvalitné osvetlenie je dôležité na rôznych miestach: Kvalita osvetlenia je dôležitá v podstate všade. Bez ohľadu na to, či ide o školu, obchod, alebo priechod pre chodcov. Dôvodov je však viacero a tie sa môžu vzhľadom na charakter projektu meniť....
  • Optické zariadenia, ktoré využije každý poľovník: Neodmysliteľnou súčasťou poľovníckej výbavy sú rôzne optické zariadenia. Predsa len majú ľudské oči svoje limity, ktoré treba niečím kompenzovať. Akú rôznu optiku by tak mal mať vo svojej výbave každý poľovník?...

Hľadáte spôsob, ako zvýšiť bezpečnosť svojich sliepok a ušetriť čas v chove? Riešením môžu byť automatické dvierka na kurín od slovenského výrobcu/chovateľa.

28 Apríl
2023 21:04:35

S týmito dvierkami sa už nemusíte obávať o bezpečnosť vašej hydiny, pretože sa budú automaticky zatvárať a otvárať v určenom čase alebo za určitého svetla/tmy. To znamená, že hydina bude chránená pred dravými zvieratami.

Okrem toho, automatické dvierka sú slovenským výrobkom. Vyrábajú sa manuálne, ručne z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom. Dvere sú tiché a spoľahlivé a zaručujú dlhú životnosť.

Ďalšou výhodou je aj to, že nie je potrebné používať elektrinu. Dvierka na kurín sú napájané batériou, nabíjanou pomocou solárneho panelu, ktorý umožňuje šetriť nielen na elektrine, ale aj na čase a nákladoch na inštaláciu. S dvierkami na kurín môžete získať maximálne výhody s minimálnymi nákladmi.

Jednou z ďalších výhod automatických dvierok je ich rýchla inštalácia. Vďaka ich jednoduchej konštrukcii ich môžete nainštalovať sami a ušetriť si tak peniaze za inštaláciu. Všetko potrebné je už v balení, vrátane batérie, solárneho panelu a skrutiek.

Ďalšou výhodou našich dvierok je možnosť ich ovládania podľa času. To znamená, že si môžete nastaviť, kedy sa majú dvierka otvárať a zatvárať, aby sa hydina mohla voľne pohybovať, a kedy sa majú dvierka zatvoriť, aby sa vaša hydina ochránila pred dravými zvieratami. To vám umožní šetriť čas a zároveň zabezpečiť bezpečnosť vašich sliepok.

Nakoniec, ak potrebujete mať plnú kontrolu nad dvierkami na kurín, môžete ich ovládať aj manuálne. To vám umožní zatvoriť alebo otvoriť dvierka kedykoľvek budete potrebovať, napríklad v prípade, že potrebujete vykonať údržbu alebo opraviť niektorú súčasť.

Všetky tieto výhody robia z automatických dvierok na kurín ideálne riešenie pre každého chovateľa hydiny, ktorý hľadá spoľahlivý, bezpečný a cenovo dostupný produkt. Ak hľadáte spôsob, ako zabezpečiť Vašu hydinu a zlepšiť jej životné podmienky, neváhajte a navštívte stránku www.autokurin.sk kde nájdete bližšie informácie.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Prečo sa oplatí kúpiť spotrebiče Miele?

 

V súčasnosti je trh s domácimi spotrebičmi tak rozsiahly, že si vyberie každý bez ohľadu na to aké m...

📅31.07.2023 0 1173x 👤PRclanky

Máte kompletne zanesený DPF? Čo sa s tým dá robiť?

 

Každému majiteľovi modernejšieho auta s dieselovým motorom je dobre známy filter pevných častíc (DPF)...

📅31.07.2023 0 1205x 👤PRclanky

Kvalitné osvetlenie je dôležité na rôznych miestach

 

Kvalita osvetlenia je dôležitá v podstate všade. Bez ohľadu na to, či ide o školu, obchod, alebo priech...

📅31.07.2023 0 1000x 👤PRclanky

Optické zariadenia, ktoré využije každý poľovník

 

Neodmysliteľnou súčasťou poľovníckej výbavy sú rôzne optické zariadenia. Predsa len majú ľudské o...

📅30.04.2023 0 1409x 👤PRclanky
,