asfasdf ×

NázorObčana.sk

Solárne automatické dvierka na kurín

 Aktuality

Hľadáte spôsob, ako zvýšiť bezpečnosť svojich sliepok a ušetriť čas v chove? Riešením môžu byť automatické dvierka na kurín od slovenského výrobcu/chovateľa.

28 Apríl
2023 21:04:35

S týmito dvierkami sa už nemusíte obávať o bezpečnosť vašej hydiny, pretože sa budú automaticky zatvárať a otvárať v určenom čase alebo za určitého svetla/tmy. To znamená, že hydina bude chránená pred dravými zvieratami.

Okrem toho, automatické dvierka sú slovenským výrobkom. Vyrábajú sa manuálne, ručne z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom. Dvere sú tiché a spoľahlivé a zaručujú dlhú životnosť.

Ďalšou výhodou je aj to, že nie je potrebné používať elektrinu. Dvierka na kurín sú napájané batériou, nabíjanou pomocou solárneho panelu, ktorý umožňuje šetriť nielen na elektrine, ale aj na čase a nákladoch na inštaláciu. S dvierkami na kurín môžete získať maximálne výhody s minimálnymi nákladmi.

Jednou z ďalších výhod automatických dvierok je ich rýchla inštalácia. Vďaka ich jednoduchej konštrukcii ich môžete nainštalovať sami a ušetriť si tak peniaze za inštaláciu. Všetko potrebné je už v balení, vrátane batérie, solárneho panelu a skrutiek.

Ďalšou výhodou našich dvierok je možnosť ich ovládania podľa času. To znamená, že si môžete nastaviť, kedy sa majú dvierka otvárať a zatvárať, aby sa hydina mohla voľne pohybovať, a kedy sa majú dvierka zatvoriť, aby sa vaša hydina ochránila pred dravými zvieratami. To vám umožní šetriť čas a zároveň zabezpečiť bezpečnosť vašich sliepok.

Nakoniec, ak potrebujete mať plnú kontrolu nad dvierkami na kurín, môžete ich ovládať aj manuálne. To vám umožní zatvoriť alebo otvoriť dvierka kedykoľvek budete potrebovať, napríklad v prípade, že potrebujete vykonať údržbu alebo opraviť niektorú súčasť.

Všetky tieto výhody robia z automatických dvierok na kurín ideálne riešenie pre každého chovateľa hydiny, ktorý hľadá spoľahlivý, bezpečný a cenovo dostupný produkt. Ak hľadáte spôsob, ako zabezpečiť Vašu hydinu a zlepšiť jej životné podmienky, neváhajte a navštívte stránku www.autokurin.sk kde nájdete bližšie informácie.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Pokazená práčka nemusí skončiť na zbernom dvore. Dajte ju opraviť

 

Prestala vám fungovať práčka? Čo s tým? Najjednoduchšie riešenie je ísť do najbližšej predajne s e...

📅28.02.2024 0 595x 👤PRclanky

Pokrok v solárnych technológiách

 

V oblasti solárnych technológií boli ohlásené nové vývojové kroky, ktoré by mohli zvýšiť účinnos...

📅24.01.2024 0 895x 👤admin

Exoplanéta s vodnou parou

 

Astronómovia objavili exoplanétu s vodnou parou v atmosfére, čo naznačuje nové možnosti pre hľadanie m...

📅24.01.2024 0 690x 👤admin

Turecko vstupuje do vesmírneho veku

 

Prvý turecký astronaut na ISS...

📅23.01.2024 0 622x 👤admin
,