asfasdf ×

NázorObčana.sk

Potrebujete ísť k lekárovi? Využite možnosť online objednávania

 Aktuality
  • Ako oklamať vek a vyzerať stále mlado?: Vyzerať mlado aj v zrelšom veku chce každá žena. Väčšina z nás si myslí, že za náš mladistvý vzhľad môže najmä genetika. Genetika zohráva dôležitú úlohu, ale za náš vzhľad môže aj náš životný štýl a strava. Urobte všetko pre mladistvý vzhľad....
  • Chcete sa vyhnúť problémom so zubami? Poradíme vám, ako na to: Keď by sme mali určiť to, čo nám spôsobuje najviac bolesti, povedali by sme práve zuby. Už odmalička nám rodičia hovorili, aby sme si zuby čistili dôkladne. Väčšina z nás to nebrala vážne a umývanie zubov nám prišlo otravné, dokonca aj zbytočné. ...
  • Potrebujete ísť k lekárovi? Využite možnosť online objednávania: Dostať sa k lekárovi je pre niekoho náročnejšie, ako sa môže zdať. Naše zdravotníctvo na tom nie je najlepšie a keď sa potrebujeme objednať k špecialistovi, máme problém sa objednať v dobrom termíne. Na dobrý termín musíme častokrát čakať týždne....
  • Motorkári a dopravné nehody : Sú motorkári najväčšími nepriateľmi ciest? Aj oni by mali dodržiavať pravidlá cestnej premávky. ...
  • Ranná rutina pre zdravú a krásnu pleť: Starostlivosť o pleť je dôležitá v každom veku. Nie je však potrebných milión krokov k žiarivej a zdravo vyzerajúcej pleti. Ako sa hovorí – v jednoduchosti je krása. Práve preto vám prinášame jednoduchú rannú rutinu pre krásnu pleť....

Dostať sa k lekárovi je pre niekoho náročnejšie, ako sa môže zdať. Naše zdravotníctvo na tom nie je najlepšie a keď sa potrebujeme objednať k špecialistovi, máme problém sa objednať v dobrom termíne. Na dobrý termín musíme častokrát čakať týždne.

17 September
2020 18:18:52

Dostať sa k lekárovi je pre niekoho náročnejšie, ako sa môže zdať. Naše zdravotníctvo na tom nie je najlepšie a keď sa potrebujeme objednať k špecialistovi, máme problém sa objednať v dobrom termíne. Na dobrý termín musíme častokrát čakať týždne, či dokonca mesiace.

V súčasnosti, kedy u nás, ale aj v okolitých štátoch zúri pandémia koronavírusu, je pochopiteľné, že sa snažíme vyhýbať preplneným čakárniam. Ak ale potrebujete ísť k lekárovi, využite možnosť online objednávania.

Z pohodlia domova

Objednať sa na ORL do Bratislavy, či k inému lekárovi v inom meste môže byť problém. Častokrát je dokonca problém dovolať sa do ambulancie, nakoľko sestričky sú natoľko vyťažené, že nestíhajú zdvíhať telefón a pacienti musia viackrát skúšať volať, kým sa im podarí spojiť sa.

Ak chcete ísť k lekárovi, vyberte si lekára a termín z pohodlia svojho domova. Stačí si vybrať, vyplniť kontaktné údaje a príde vám potvrdzovací email, ktorý potvrdí termín. Zároveň o tom bude informovaný aj lekár, ktorý využíva služby online objednávania.

Možnosť vyhľadať si lekára podľa špecializácie, mesta, či mena

Ak chcete využiť online objednávanie k lekárovi, oceniť oceníte aj možnosť vyhľadať si lekára nielen podľa mena, ale aj podľa špecializácie, či mesta, kde pôsobí.

Takto nebudete mať problém nájsť si z pohodlia domova lekára, či lekárku presne podľa vašich zdravotných problémov a dozviete sa, ktorí lekári pôsobia v danom odbore vo vašom meste. Na základe výberu si budete môcť vybrať termín, vyplniť údaje a už len čakať na potvrdzovací email, že termín je váš.

Aj pre lekárov je online objednávanie jednoduchšie. Výrazne im to uľahčí administratívu a dokonca sa môžu zviditeľniť. Viacerí pacienti ich nemusia poznať a práve využívanie portálu, ktorý umožňuje online objednávanie, im môže pomôcť.

Zdroj obrázka:

Autor: Billion Photos  / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Chcete sa vyhnúť problémom so zubami? Poradíme vám, ako na to

 

Keď by sme mali určiť to, čo nám spôsobuje najviac bolesti, povedali by sme práve zuby. Už odmalička...

📅17.09.2020 0 279x 👤PRclanky

Potrebujete ísť k lekárovi? Využite možnosť online objednávania

 

Dostať sa k lekárovi je pre niekoho náročnejšie, ako sa môže zdať. Naše zdravotníctvo na tom nie je ...

📅17.09.2020 0 322x 👤PRclanky

Motorkári a dopravné nehody

 

Sú motorkári najväčšími nepriateľmi ciest? Aj oni by mali dodržiavať pravidlá cestnej premávky. ...

📅25.08.2020 0 470x 👤Miki1102

Ranná rutina pre zdravú a krásnu pleť

 

Starostlivosť o pleť je dôležitá v každom veku. Nie je však potrebných milión krokov k žiarivej a zd...

📅15.08.2020 0 409x 👤KittenCore

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,