asfasdf ×

NázorObčana.sk

Slovensko – Rusko 1:1. Z Bratislavy vyhostili ruského diplomata – „špióna“ a z Moskvy na oplátku poslali domov slovenského diplomata - „špióna“

 Aktuality

Jeden zo slovenských diplomatov na ambasáde v Moskve predčasne balí kufre. Rusko totiž vyhlásilo slovenského vojenského diplomata za nežiaducu osobu.

13 December
2018 13:37:29

Kremeľ splnil svoj sľub, keď pred pár týždňami reagoval na vyhostenie ruského diplomata na Slovensku pre podozrenia zo špionáže a podčiarkol, že bude reagovať adekvátne.

Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Mária Zacharovová pre média vysvetlila, že slovenský diplomat musí územie Ruskej federácie opustiť do 48 hodín. „Príslušnú nótu sme už doručili veľvyslancovi Slovenskej republiky v Moskve 11. decembra,“ uviedla.

Pripomenieme, že slovenský premiér Peter Pellegrini 5. decembra po rokovaní vlády oznámil, že Slovensko koncom novembra vyhostilo ruského diplomata /stalo sa to presnejšie 22. novembra/. Ako vysvetlil náš premiér, ruský diplomat vykonával aktivity, ktoré už neboli v súlade s tým, ako sa má diplomat na území krajín EÚ a NATO správať. 

Nuž, teda stav zápasu Slovensko – Rusko 1:1. Z Bratislavy poslali domov ruského diplomata – „špióna“ a z Moskvy na oplátku vypoklonkovali slovenského diplomata „špióna“. Rétorická otázka: kto to všetko potreboval? Takže v tomto zápase Slovensko – Rusko je to pochybná remíza, vďaka ktorej prehrali obe strany. Bolo im to treba?

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(9 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:
tivodul, 14.12.2018, 18:02:41 0 0
Slovensko to určite potrebuje, však sa stali židovskými zapredancami tých, čo podporovali vznik a priebeh 2. svetovej vojny ! Kto dodával CYKLON B - výrobca farieb najväčší v USA - vlastníkom je dodnes klan židov ! Žeby nevedeli čo výrábajú a na čo sa používal ? To sú báchorky, ani veriť tomu netreba - treba sa presvedčiť ! ! !
  • 1

O autorovi

eugenius


Podobné články

Otvorený list pre p. Milana Uhríka

 

Kým Progresívci chodia ako Jehovisti presviedčať ľudí po bytoch a šíriť klamstvá, my Slováci sa bo...

📅27.05.2019 0 982x 👤slavo

Čaputová je ešte väčšie zlo ako Kiska

 

Poďme voliť, Čaputová nesmie vyhrať. Oligarchovia si ju vybrali ako z automatu na plyšáky. Umyli ju, u...

📅29.03.2019 0 1944x 👤slavo

Po stopách Reagana: herec, komik, šouman Vladimír Zelenskij sa dostal na prvé miesto v ratingu prezidentských kandidátov na Ukrajine

 

Presne dva mesiace pred prezidentskými voľbami na Ukrajine došlo ku zaujímavým rošádam v rebríčku kan...

📅01.02.2019 0 1253x 👤eugenius

Jalal Suleiman o Marošovi Šefčovičovi: „Je to bruselský úradníček a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úspechov“

 

Pred prezidentskými voľbami na našej politickej scéne sa rozohrávajú zaujímavé šachy. Vytvárajú sa ...

📅01.02.2019 0 1475x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,