asfasdf ×

NázorObčana.sk

Video a fotoreportáž: Americký novinár Patrick Lancaster si prijal pravoslávie a v Donecku sa oženil s miestnou krásavicou Nadeždou

 Aktuality

Americký novinár Patrick Lancaster a obyvateľka Donecku Nadežda mali sobáš v pravoslávnom kostole sv. Petra a Fevfonie. Na slávnostnom obrade sa zúčastnili ich príbuzní, kamaráti, kolegovia a zástupcovia mesta.

07 August
2017 21:43:33
Foto: Donecké média a Facebook Patricka Lancastera Patrick Lancaster pracovne prišiel do Donecku pred 3 rokmi, krátko po vypuknutí Majdanu na Ukrajine. Prakticky o niekoľko dní sa zoznámil so svojou budúcou manželkou. Majú trojročný vzťah a malého syna Timura, ktorý má americké občianstvo po otcovi a donecké po matke. Pred niekoľkými dňami Patrick Lancaster prijal pravoslávie a svoj vzťah spečatili sobášom v pravoslávnom kostole. Ako pre donecké média povedali mladomanželia, nemienia presťahovať do USA, aj keď prezradili, že navštíviť Spojené štáty, pochopiteľne, budú radi, aby sa Nadežda a ich syn zoznámili s celou rodinou Patricka Lancastera. Americký novinár pre donecké média prezradil, že to nebolo všetko také jednoduché. Napríklad, „všetko vediace“ americké tajné služby sa dozvedeli o vzťahu amerického novinára s Nadeždou a pripravovanom sobáši a pred pár mesiacmi pýtali sa jeho matku na podrobnosti. Na margo tohto „rozhovoru“ poznamenal, že sa predsa všetko dobre skončilo... Na otázku doneckého kolegu, čo si myslí na margo toho, že je prvým americkým novinárom, ktorý mal sobáš v Donecku, Patrick Lancaster odpovedal, že je síce prvý, ale určite nebude posledným... Videá si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(4 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Rusko splatilo už aj posledný dlh bývalého ZSSR. Má však ešte jeden „vlastný ruský dlh“ – dlhuje už iba Južnej Kórei

 

Ruské ministerstvo financie uviedlo, že Moskva uhradila už aj posledný zahraničný dlh zdedený po ZSSR. ...

📅23.08.2017 0 187x 👤eugenius

Branislav Fábry: Vyhlásenie o protiprávnosti a nemorálnosti agresie v Iraku

 

Každoročne si dňa 21. augusta pripomíname smutné výročie vpádu vojsk Varšavskej zmluvy do ČSSR. ...

📅23.08.2017 0 180x 👤eugenius

Trump sľúbil nepoužívať vojská na „zavádzanie demokracie“ v iných štátoch

 

USA zastavia používanie vojenskej sily na „zavádzanie demokracie“ v iných štátoch, vyhlásil americk...

📅22.08.2017 0 321x 👤eugenius

V Poľsku začali trestné stíhanie voči bývalému prezidentovi Lechovi Walesovi. Zisťuje sa, že predsa bol agentom ŠTB, aj keď to vždy popieral

 

V Poľsku začali trestné stíhanie voči bývalému prezidentovi Lechovi Walesovi. Poľský rozhlas informov...

📅22.08.2017 0 341x 👤eugenius

Vtip na dnes

Isc do Tatroch na turu a zjebac še z palenky, to je slovenske. Isc do Tatroch na turu a zjebac še zo skaly, to je take česke. Isc do Tatroch na turu a zjebac še už v Prešove, to je take vychodňarske. Ale isc do Tatroch a netrafic še tam, bo je plane džípíesko - ta to calkom Bratislavske.

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,