asfasdf ×

NázorObčana.sk

Video a fotoreportáž: Americký novinár Patrick Lancaster si prijal pravoslávie a v Donecku sa oženil s miestnou krásavicou Nadeždou

 Aktuality

Americký novinár Patrick Lancaster a obyvateľka Donecku Nadežda mali sobáš v pravoslávnom kostole sv. Petra a Fevfonie. Na slávnostnom obrade sa zúčastnili ich príbuzní, kamaráti, kolegovia a zástupcovia mesta.

07 August
2017 21:43:33
Foto: Donecké média a Facebook Patricka Lancastera Patrick Lancaster pracovne prišiel do Donecku pred 3 rokmi, krátko po vypuknutí Majdanu na Ukrajine. Prakticky o niekoľko dní sa zoznámil so svojou budúcou manželkou. Majú trojročný vzťah a malého syna Timura, ktorý má americké občianstvo po otcovi a donecké po matke. Pred niekoľkými dňami Patrick Lancaster prijal pravoslávie a svoj vzťah spečatili sobášom v pravoslávnom kostole. Ako pre donecké média povedali mladomanželia, nemienia presťahovať do USA, aj keď prezradili, že navštíviť Spojené štáty, pochopiteľne, budú radi, aby sa Nadežda a ich syn zoznámili s celou rodinou Patricka Lancastera. Americký novinár pre donecké média prezradil, že to nebolo všetko také jednoduché. Napríklad, „všetko vediace“ americké tajné služby sa dozvedeli o vzťahu amerického novinára s Nadeždou a pripravovanom sobáši a pred pár mesiacmi pýtali sa jeho matku na podrobnosti. Na margo tohto „rozhovoru“ poznamenal, že sa predsa všetko dobre skončilo... Na otázku doneckého kolegu, čo si myslí na margo toho, že je prvým americkým novinárom, ktorý mal sobáš v Donecku, Patrick Lancaster odpovedal, že je síce prvý, ale určite nebude posledným... Videá si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(4 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

USA priznali, že „an-Nusra“ používa v Sýrii chemické zbrane

 

Štátny department USA po prvýkrát priznali, že teroristi „Hayat Tahrir al-Sham“, ktorí sú v spojen...

📅23.10.2017 0 75x 👤eugenius

Branislav Fábry: Katalánsko po deklarácii nezávislosti

 

Niet pochýb, že jednou z hlavných otázok súčasnej Európy je téma budúceho vývoja Katalánska, ktoré...

📅22.10.2017 0 205x 👤eugenius

Spľasla bublina ďalšieho škandálu: Európska únia nenašla porušenie zákona v kauze, keď spoločnosť Siemens dodala turbíny na Krym

 

Šéfka zahraničnej politiky Európskej únie Federica Mogherini odpovedajúc na otázky členov Európskeho ...

📅22.10.2017 0 248x 👤eugenius

Prieskum verejnej mienky v Rusku: „Krym nepredáme, nezaplatíme, je jednoducho náš a vždy bol“

 

Rusi podrobili kritike nápad českého prezidenta, že by mali Kyjevu zaplatiť za opätovné pripojenie polo...

📅21.10.2017 0 509x 👤eugenius

Vtip na dnes

Isc do Tatroch na turu a zjebac še z palenky, to je slovenske. Isc do Tatroch na turu a zjebac še zo skaly, to je take česke. Isc do Tatroch na turu a zjebac še už v Prešove, to je take vychodňarske. Ale isc do Tatroch a netrafic še tam, bo je plane džípíesko - ta to calkom Bratislavske.

,