asfasdf ×

NázorObčana.sk

5 trikov do kuchyne

 Aktuality

Najlepšie tipy a triky ako si uľahčiť prácu nie len v kuchyni ale aj mimo nej.

13 August
2020 12:26:34

Chceli by ste si trochu uľahčiť prácu v kuchyni s rôznymi trikmi a typmi do kuchyne? Toto sú 5 tipov ako si pomôcť a vylepšiť si prácu vo vašej kuchyni.

1.Rozdeliť bielko od žĺtku nemusí byť vždy také jednoduché, ako sa zdá. Rozdeliť ho pomocou škrupín nie je moc čistá práca. Preto tu máme jednoduché riešenie, ako rýchlo a čisto rozdeliť bielko od škrupiny. Budeme potrebovať lievik a dva poháre alebo nejaké misky. Bielko oddeľte do lieviku a žltko dáte do druhej misky. A je to. Čistá a rýchla práca bez toho, aby ste zašpinili všetko okolo seba.

2.Nemáte pri sebe struhák a potrebujete si niečo na rýchlo ostrúhať na drobné kúsky? Tak aj tento trik vám pomôže. Stačí si zobrať čistú prázdnu plechovku a urobiť pár dier. Potom už len stačí ak diery ohnete smerom nahor a provizórny struhák máte na svete. Takýto struhák môžete potom využiť na chate alebo niekde kde ho nemáte práve po ruke.

3.A späť ku vajíčkam. Vajíčko je veľmi ťažké olúpať. Stane sa, že nebude pekné olúpané a vždy olúpete aj to, čo nechcete. Trik spočíva v tom, že pri varení vajíčok na tvrdo pridáte do vriacej vody jeden plátok citrónu. Určite to stojí za vyskúšanie a výsledok už posúďte sami.

4.Nakrájať cibuľu na požadované kúsky je umenie. To sa však môže zmeniť. Stačí ak použitý kuchynský hrebeň, vďaka ktorému pokrájajte cibuľu tak, ako potrebujete. A takto si uľahčite prácu o niekoľko minút.

5.Vychutnať si kávu môžete aj inak. Postup je veľmi jednoduchý. Uvarenú kávu necháte vychladnúť a nalejte ju do gumovej podložky na mrazenie . Necháte zamraziť . Stačí potom už len vytiahnuť dať do pohára a zalejte mliekom  Dobrú chuť

Tak, čo poviete , vyskúšali by ste nejaký z týchto tipov ? Zaručene odporúčam.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

Miki1102


Podobné články

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,